Företagsannonsering

Välkommen att höra av dig till oss på annonsavdelningen.
Läs mer om vårt spridningsområde på hallpressannonsen.se

Kontaktuppgifter

Försäljningschef
Johan Ellison
Telefon: 036-30 40 12
E-post: johan.ellison@hallpressen.se

Platsannonsering
Ingela Freijd
Telefon: 036-30 41 26
E-post: ingela.freijd@hallpressen.se

Key Account Manager
Heléne Sandqvist
Telefon: 036-30 41 42
E-post: helen.sandqvist@hallpressen.se

Key Account Manager
Ida Hagman
Telefon: 036-30 41 49
E-post: ida.hagman@hallpressen.se

Key Account Manager
Fredrik Björkbrant
Telefon: 036-291 26 11
E-post: fredrik.bjorkbrant@hallpressen.se

Key Account Manager
Lina Johansson
Telefon: 036-30 41 36
E-post: lina.johansson@hallpressen.se

Mediesäljare
Heléne Fång
Telefon: 036-30 41 24
E-post: helene.fang@hallpressen.se

Mediesäljare
Magnus Fritzell
Telefon: 036-30 41 25
E-post: magnus.fritzell@hallpressen.se

Mediesäljare
Caroline Andersson
Telefon: 036-30 41 45
E-post: caroline.andersson@hallpressen.se

Mediesäljare
Mikael Reimblad
Telefon: 036-30 40 89
E-post: mikael.reinblad@hallpressen.se

Mediesäljare
Hanna Hausmanis
Telefon: 036-30 41 57
E-post: Hanna.Hausmanis@hallpressen.se

Mediasäljare
Magnus Engvall
Telefon: 036-30 41 43
E-post: magnus.engvall@hallpressen.se

Mediesäljare
Louise Lindberg Nilsson
Telefon: 036-30 41 35
E-post: louise.lindbergnilsson@hallpressen.se

Mediesäljare
Alexander Hausmanis
Telefon: 036-30 41 48
E-post: alexander.hausmanis@hallpressen.se

Kommun/Landsting/Myndigheter
Caroline Herentz
Telefon: 036-30 41 56
E-post: klm@hallpressen.se

Alexander Sjöman Elm
Telefon: 036-30 40 38
E-post: klm@hallpressen.se

Johannes Fritz
Telefon: 0380-57 51 34
E-post: klm@hallpressen.se

Växel
Telefon: 036-30 40 50

För prisförfrågan och bokning av tryckfärdiga annonser:
E-post: foretagsmail@hallpressen.se

Traffic Digitala Medier Hallpressen
Mikael Rocén
Telefon: 0140-37 82 02
E-post: mikael.rocen@hallpressen.se

Post- och besöksadress
Jönköpings-Posten
Skolgatan 24
551 80 Jönköping