Barn- och fritidsprogrammet

Amanda Claesson, , Skillingaryd. Faduma Mohamed Hassan, Vaggeryd. Anna Johansson, Jönköping. Minna Johansson , Skillingaryd. Frida Lundin Emilsson, Vaggeryd. Rand Majed Hamed, Vaggeryd.

El- och energiprogrammet

David Aronsson, Skillingaryd. Gage Cario, Vaggeryd. Ludvig Gunnarsson, Skillingaryd. Jesper Karlsson, Vaggeryd. Johan Phomsuvanh, Skillingaryd. Filip Svensson, Skillingaryd.

Ekonomiprogrammet

JonathanAronsson, Vaggeryd. Julia Blansch, Skillingaryd. MilanGurbin, Skillingaryd. Fanny Götesson, Skillingaryd. Felix Götesson, Skillingaryd. Kerstin Cammy Hoang, Vaggeryd. ViktoriaIsaksson, Norrahammar. Ajla Juklen, Skillingaryd. Wilma Klevåker, Skillingaryd. JuliaLarsson, Vaggeryd. Aldin Lekpek, Skillingaryd. Philip Ljungqvist, Vaggeryd. Felicia Nordh, Vaggeryd. Melissa Saglam, Norrahammar. StinaSandahl Skillingaryd. Simon Schelin, Skillingaryd. Oscar Svenzon, Skillingaryd. Emil Åkerman, Skillingaryd.

Handels- och administrationsprogrammet

Julia Gustafsson, Skillingaryd. Elin Lagander, Jönköping. Emelie Mikkilä, Vaggeryd. Fahima Jama Mohamed Skillingaryd. Mattias Nöjd Alm, Vaggeryd. Anton Wetter, Vaggeryd. LinnZeitz, Vaggeryd.

Industriprogrammet

Annons

Oskar Ek, Norrahammar. Benjamin Mulligan, Vaggeryd. Timothy Mulligan, Vaggeryd. Linnéa Nordén, Norrahammar.

Naturvetenskapsprogrammet

Gustav Ahlgren Skillingaryd. Zulnasree Binadam, Vaggeryd. Lydia Gidoff, Vaggeryd. Sead Hoxha, Vaggeryd. Ellen Ljungberg, Hok. Frida Mattsson, Vaggeryd. Amanda Sarfve, Vaggeryd.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Omer Abazi Skillingaryd. Albina Aliu, Vaggeryd. Malin Andersson Skillingaryd. DarioBasic, Vaggeryd. Elin Behrens, Hok. Olivia Bornander Skillingaryd. Edona Demaj, Vaggeryd. Anton Holgersson, Värnamo. Cajsa Jansson Skillingaryd. Isak Jönsson Skillingaryd. Emil Lund Skillingaryd. Shaifa Nduwayo, Vaggeryd. Alva Sandberg Skillingaryd. Yasmin Yasin, Vaggeryd. Carolina Zapata Arroyave Skillingaryd. Ellen Åkerhag, Skillingaryd.

Teknikprogrammet

Christian Alcayaga Skillingaryd. Johanna Arvidsson, Vaggeryd. Rose Marie Bathan Skillingaryd. Jonatan Carlsson, Vaggeryd. Antonio Filipovic, Vaggeryd. Anton Gustavsson, Vaggeryd. Jakob Isaksson Skillingaryd. Simon Johansson, Skillingaryd. Pierre Karlsson, Skillingaryd. Sebastian Landin, Vaggeryd. Carl Oskarsson, Vaggeryd. RobertPersson, Vaggeryd. JohanRandow, Vaggeryd. Alicia Salomonsson, Vaggeryd. Jakob Sandström, Vaggeryd. Oliver Ståhl, Vaggeryd. Kristin Svensson, Vaggeryd. Thai Linh Vuong Skillingaryd.

Vård- och omsorgsprogrammet

Morteza Akbari, Jönköping. Maija Andersson, Skillingaryd. Julia Gogosza, Skillingaryd. Adelisa Mehmedovic, Skillingaryd. Amanda Namroud, Huskvarna. Nadia Persson, Vaggeryd.

Individuella program

Anton Eklund, Skillingaryd. Abel Kebede, Vaggeryd. Simon Nilsson Skillingaryd. Johannes Wåhlin, Vaggeryd.

Specialutformat program

Filippa Asp, Skillingaryd.