08.00: Bästföredatum har gått ut (Ulf Lantz, Ryfors/Arne Friman, Sand), Blåklint & Ljung (Ulla Ljung, Ryfors/Stefan Ljung, Skinnarebo),

08.10: De provisoriska (Magnus Ljungberg, Sand/Filip Johansson, Skinnarebo), Fritiof och Carmencita (Claes-Göran Taube/Kerstin Taube, Ryfors),

08.20: Holmqvist/Markström (Johan Holmqvist/Claes Markström, A6), WI TVÅ (Anders Wibring, Jonas Wibring, Jönköping),

08.30: Far_å_zon (Christopher Sörman/Tommy Sörman, Sand), Happy Time (Jesper Möller/Göran Hallman, Skinnarebo),

08.40: maxfly (Klas Svärd, Bryttsätter/Bernt Svärd, Hook), RC Holm (Mikael Lindström, Jönköping/Peder Nodmar, A6),

08.50: Salsaboys (Martin Eriksson/Mikael Engström, A6), Printarna (Johan Elfström, Ryfors/Göran Ohlsson, Nässjö),

09.00: Torpa Boyz (Stefan Emanuelsson/Nicklas Holmqvist, Hook), Bröderna G (Jonatan Gustafsson/Rasmus Gustafsson, Skinnarebo),

09.10: Hooey and Applesauce (Marcus Sjögren/Jonathan Claesson, Skinnarebo), Habasko (Staffan Edin/Britt-Marie Edin, Ryfors),

09.20: Bruichladdich (Rolf Linderstam, Skinnarebo/Olle Ekelund, A6), Bumbibjörnarna (Mikael Nord/Ludwig Wreland, Gränna),

09.30: D1 & D2 (Jesper Persson/Jonathan Wallmon, Skinnarebo), Blackwings Elit (Kim Elf/Marcus Ljungqwist, Hook),

09.40: Nyponrosen (Uno Svensson/Anitha Johansson, Ryfors), Team GT (Georg Theodoridis/Jan Lundberg, Sand),

09.50: JP-sporten (Magnus Sundvall, A6/Fredrik Standár, Jönköping), Kaos (Sammy Elmasry/Karin Oscarsson, Hook),

10.00: Särbo (Kent Kieninger/Christina Estlander, A6), Birdieakuten (Magnus Tisén/Stefan Tisén, Hook),

Annons

10.10: Ruff & Duff (Kaan Wieslander/John Magnusson, Hook), Team Andersson (Bengt Andersson/John Andersson, Hook),

10.20: Invima (Sören Wreland/Magnus Nord, Gränna), ”FORE”B (Bengt Bergström, Hook/Björn Bergström, Sand),

10.30: Olsson/Olsson (Gunnel Olsson/Kjell Olsson, Ryfors), Team Bollinger (Fredrik Karlsson/Erik Segelryd, Hook),

10.40: Gli Azzurri (Jesper Lundqvist, Ekholmsnäs/Emil Lundqvist, Skinnarebo), Left is not right (Svante Karlsmo/Lennart Svensson, Skinnarebo),

10.50: SteAnn (Stefan Petrén/Ann Petrén, Sand), The Lions sleep tonight (Niclas Lejon/Pernilla Lejon, A6),

11.00: Team seniorerna (Jan Bryntesson, Hook/Kenneth Hansson, Sand), Bogey-woogie Nils-Inge Carlsson/Anna Wulff, Ryfors),

11.10: Morsan o jag (Christina Nyemad/Markus Nyemad, Hook), Kustlaget (Thomas Gullander/Gun-Britt Källqvist, Varberg),

11.20: Jkpg/Sthlm (Håkan Bilfeldt/Daniel Svensson, A6), Wiredeross (Ing-Britt Forsander/Inga-Lill Mossfeldt, Wiredaholm),

11.30: Städar du? (Oliver Hillerström, Hook/Emma Axelsson, Sand), Gilla läget (Lars Nordholm/Ann-Britt Nordholm, A6),

11.40: Tobo (Tage Landh/Christer Lantz, Ryfors), Ösom green ömsom vatten (Eila Mårtensson/Jan Mårtensson, Skinnarebo),

11.50: Hullaryd crew (Jonas Åberg/Zacharias Wickberg, Sand), Sista hålet vinner (Marcus Larsson/Victor Bromark, Hook),

12.00: Birdie ej Par (Margareta Larsson/Lennart Ström, Skinnarebo), Hellre långt än rakt (Amandus Lidström/Rasmus Nilsson, Hook),

12.10: Liljeholmen Rangers (Fredrik Grennard/Jonatan Grennard, A6), Jägermasters (Jonathan Alm/William Ljungbergh, Skinnarebo),

12.20: Pralinerna (Richard Prahl/Christina Prahl, Jönköping), Pajen och Pia (Pia Lindberg/Anders Jonsson, Ryfors),

12.30: Nippons (Sven Gustafsson/Mikael Franzén, Ryfors), Plåtslagarna (Rolf Antonsson, A6/Leif Ljung, Ryfors),

12.40: cabben & suven (Bo Benjaminson/Jan Kytler, Sand), Go For It (Sven-Åke Friberg/Gösta Emilsson, A6),