08.00: Två Ramblas (Ingemar Åman/Ingvar Åman, A6), Essen (Sture Blom/Staffan Lätt, Ryfors),

08.10: Forsbergs comeback (Dan Forsberg/Pernilla Forsberg, Ryfors), Uno (Nils-Olof Dahlström/Ulf Karlsson, Ryfors),

08.20: KurtOlofs dansband (Kurt Bertilsson/Jan-Olof Svensson, Skinnarebo), Steéns-sons (Rikard Karlsson, Sand/Daniel Steén, Bryttsätter),

08.30: Vända blad och se framåt (Mats Karlsson/Daniel Eidehall, Ryfors), Molly´s Dreamteam (Sandra Lindström/Erik Johansson, Jönköping),

08.40: Vi ses i baren !!! (Tommy Petersson, Skinnarebo/Christian Nilsen, Jönköping), YNWA (Joakim Andersson-Ahlberg/Stefan Nohammar, Jönköping),

08.50: Falldå (Felix Mattsson/Pär Mattsson, Götaström), Go for(e) glory (Patrik Bromander, Sand/Dan-Henrik Thunberg, Skinnarebo),

09.00: Lottas lakejer (Magnus Lantz/Michael Torndahl, Jönköping), Team Lindberg (Eric Lindberg, Ryfors/Andreaz Lindberg, Ekholmsnäs),

09.10: Greenladies (Anette Källvant/Birgitta Berggren, Jönköping), Orten Fredrik Hanzek/Daniel Hansson, Sand),

09.20: De morgonpegga (Jan Rothzén/Rolf Erlandsson, Ryfors), Solrosorna (Björn Gustafsson/Oskar Gustafsson, Sand),

09.30: Birdie nam nam (Jörgen Bjerndell/Per-Ola Wennefors, A6), Ruff & Duff (Magnus Törnqvist, Jönköping/Andreas Karlsson, Hook),

09.40: Drive In (Janne Möller, Götaström/Håkan Arthursson, Skinnarebo), Sydväst (Olle Svenrup/Björn Arneson, Ryfors),

09.50: Game Of Ågren (Marie Ågren, Ryfors/Tom Ågren, Viksjö), Krakel spektakel, kusin vitamin (Dan Cederquist, Skinnarebo/Gunnar Palm, Chalmers),

Annons

10.00: Slice Is Nice (Roger Bergquist/Patrik Åstrand, Skinnarebo), Kort och snett (Niclas Lejon/Martin Larsén, A6),

10.10: Coming Team (Lasse Petersson, Skinnarebo/Johan Rajala, Ryfors), Best i Test (Johan Egertz, Värnamo/Gösta Karlsson, Skinnarebo),

10.20: Svingande magistern & Spjutet (Niklas Toth/David Spjuth, Jönköping), The Mulligans (Krister Gustavsson/Niclas Svedberg, Skinnarebo),

10.30: Bagboys (Henrik Thell/Mikael Sandqvist, Gränna), Driving Mad (Oskar Sandén, Skinnarebo/Johan Haskovec, A6),

10.40: Fair Lady (Birgitta Ingesson/Susanne Hermansson, A6), Eaglebrothers (Anders Käll/Peter Eek, Sand),

10.50: Surgubbarna (Mats Svensson, Ryfors/Ola Annér, Skinnarebo), JP-sporten (Fredrik Standár, Jönköping/Magnus Sundvall, A6),

11.00: Team LeJe (Leif Jensen,Ryfors/Lena Jensen, Skinnarebo), Alla sorter fulla glas (MagnusAndersson, Skinnarebo/Johan Eklind, Ekholmsnäs),

11.10: AMG (Marcus Gustavsson/Alexander Gustavsson, Sand), Det finns alltid en Hake del 2 (Hans Hakeberg/Monica Hakeberg, Skinnarebo),

11.20: Två singel och en gift (Stefan Lusth/Ola Karlsson, Jönköping), Bäst i test (Anders B Johansson/Håkan Sandahl, Jönköping),

11.30: Grevinnan och betjänten (Stefan Wiberg/Elisabeth Wiberg, Jönköping), HjärtBerg (Rolf Hjärtkvist/Sören Fagerberg, Skinnarebo),

11.40: Portugalarna (Pia Siebmanns/Christoph Siebmanns, Jönköping), Bruichladdich (Rolf Linderstam, Skinnarebo/Olle Ekelund, A6),

11.50: Wallarna (Andreas Wall/Anders Wall, Skinnarebo), en marche (Kenneth Ottosson, A6/Roland Ottosson, Hook),

12.00: Andersson (Torbjörn Andersson/Patrik Andersson, Skinnarebo), Angry Birdies (Mats Allvin, Skinnarebo/Mats Toth, Sand),

12.10: Maxat (Lars-Göran Åkerberg/Max ”Marre” Andersson, Jönköping), Kapten Hook (Mikael Andersson, Jönköping/Oscar Klaesson, A6),

12.20: Skönheten och Odjuret (Peter Strandberg, Sand/Ann-Charlotte Swahn, Ryfors), Tee for us (Linda Ötlund, Skinnarebo/Boel Ötlund, Hook),