RYFORS, JP-Golfen, kvaltävling 1, 17/6.

08.00: Molly´s hjältar (Erik Johansson/Anders B Johansson, Jönköping), Team President (Robert Eddeland, Sand/Johan Eddeland, Ekholmsnäs),

08.10: Missarna har vi lämnat hemma (Sune Gustafsson, Ryfors/Bengt Hultenius, Skinnarebo), MAXAT (Lars-Göran Åkerberg/Max ”Marre” Andersson, Jönköping),

08.20: Fredrik och Leif (Fredrik Rothzén, Skinnarebo/Leif Rothzén, Ryfors), De uppeggade (Tony Nilsson, Sand/Liselotte Lantz, Jönköping),

08.30: Stensons polare (Mikael Andersson/Mikael Eriksson, A6), Forza Cyrus (Lasse Ericsson/Hans Josefsson, Jönköping),

08.40: Big Rock & Pebbles (Pelle Ahlqvist, A6/Jonas Ahlqvist, Bryttsätter), Andersson (Patrik Andersson/Torbjörn Andersson, Skinnarebo),

08.50: Team FS (Hampus Flodin Stenholm/Albin Flodin Stenholm, A6), Olsson Brothers (Anders Olsson/Mats Olsson, Nässjö),

09.00: Duojag (Åke Jacobsson/Annika Jacobsson, Ryfors), Jeppe&Staffan (Jesper Darwall/Staffan Darwall, Sand),

09.10: Skalbolaget (Claes Heljemo, Jönköping/Marko Haapala, Skinnarebo), Baskarpsgolfare (Anders Bratt, Hökensås/Daniel Strid Skinnarebo),

09.20: Hans och Greta (Marcus Gustavsson/Ingela Jonsson, Sand), HenRein (Urban Henriksson, Ulricehamn/Leif Reinholdsson, Åsundsholm),

09.30: Ruff & Duff (John Magnusson/Kaan Wieslander, Hook), Teddys Special (Philip Fredriksson/Felix Storm, Billingen),

09.40: Vi på Lid (Bo Hurtig/Karin Hurtig, Ryfors), Iläggarna (Robert Robertsson, Ryfors/Tord Haskovec, Skinnarebo),

09.50: Easy Par (Bo Tidebrink/Anna Kim Andersson, Sand), Finska pinnar (Timo Kurola/Mika Jussinpekka, Hook),

10.00: FVP (Markus Niva, Sand/Jim Pettersson, Isaberg), Intendenterna (Anders Fransson, Skinnarebo/Kent Fransson, A6),

10.10: Svensk007 (Erika Berggren-Lindstrand, Jönköping/Dennis Svensk, Motala), hookarna Helen Thörnberg/Ove Thörnberg, Hook),

Annons

10.20: Albinoleffe (Marcus Larsson, Hook/Emil Lundqvist, Skinnarebo), SvF&B (Göran Svensson/Daniel Svensson, A6),

10.30: Musslan & Musslan (Thomas Adolfsson, A6/Henrik Thorzén, Sand), Swingers (Mats Björk, Sand/Lars Bångens, Isaberg),

10.40: Vadå borta? (Kenneth Wittusen/Folke Wangström, Ryfors), Black & White (MaLou Josefsson/Lars Isaksson, Ryfors),

10.50: Team Gath (Per-Anders Gath/Silvia Gath, Gränna), Surgubbarna (Mats Svensson, Ryfors/Ola Annér, Skinnarebo),

11.00: 2xJonsson (Monica Jonsson/Thomas Jonsson, Skinnarebo), Årgång 26 med samma kex (Sofia Svahn/Lennart Grennard, Ryfors),

11.10: new team (Inga-Lill Mossfeldt/Ewa Jonsson, Wiredaholm), Rygg-Skott (Alf Levin/Kenneth Levin, Sand),

11.20: Svingande magistern & spjutet (Niklas Toth/David Spjuth, Jönköping), Den ska vara rakt i ! (Kristian Lindberg/Simon Petersson, Gränna),

11.30: Arnarna (Arne Larsson/ Arne Melin, Hook), VAIS Bröderna (Joakim Hyltse, Gränna/Mattias Hyltse, Hook),

11.40: Joy Division (Kim Elf/Jesper Gustafsson, Hook), Netmines Fina Grabbar (Johan Plahcinski, Hook/Tommy Hilding, Ingelsta),

11.50: KERO Kent Johansson/Robin Rickemark, Ryfors), maxfly (Klas Svärd, Bryttsätter/Bernt Svärd Hook),

12.00: En renhårig och en rufsig (Erik Flodin/Ulf Tillström, Ryfors), De gröna Eleganterna (Lennart Lindberg/Sebastian Lindberg, Ryfors),

12.10: SvenssonSvensson (Katarina Svensson/Roger Svensson, Ryfors), Habasko (Staffan Edin/Britt-Marie Edin, Ryfors),

12.20: Var är Fairway (Brynolf Ingesson, A6/Åke Carlholt, Tranås), Team Quesada (Anita Eriksson/Karin Lindström, Jönköping),

12.30: Team Öman (Clara Öman, Skinnarebo/Christian Öman, Sand), Lag 136 (Katharina Reimer, A6/Birger Reimer, Ryfors),

12.40: Styva skaft & mjuka bollar (Andreas Westroth/Alex Wittusen, Ryfors), Parpojkarna (Oskar Ekholm/Kent Lindqvist, Ingarö),

12.50: Orange is the new black (Anki Axelsson/Maria Andersson, Ryfors), Röda Siffror (Christopher Henriksson, Hook/Viktor Ekholm, Ryfors),

13.00: April april (Björn Ekholm, Ryfors/Carina Lindquist, Ingarö), ”Team Reaby” (Våge Bardh/Inger Bardh, Gränna), Johmans (Gerth Johansson, Hook/Agnetha Björkman, Linköping),