Startlista JP-Golfen, kvaltävling 2, 27 juli

08.00: Vi köper allt(Anders B Johansson/SandraLindström, Jönköping), Irish Lukes pacifier (ErikJohansson/Christina Johansson, Jönköping),

08.10: Lindbergscomeback (Eric Lindberg,Ryfors/Andreaz Lindberg, Ekholmsnäs), Två på banan (Tom Malmström, Ryfors/Anders Freding, A6),

08.20: PA95 (Philip Fredriksson/Alfred Persson, Lundsbrunn), Double Robertsson(Robert Robertsson/Marie Robertsson, Ryfors),

08.30: Birdie Nam nam(Mikael Mattlin/Lukas Mattlin,Ryfors), The leftovers (JohanElvin, Ryfors/Henrik Erlandsson, A6),

08.40: Sydväst (OlleSvenrup/Björn Arneson, Ryfors), Team Slice (MikaelFranzén/Sven Gustafsson, A6),

08.50: The Lin(Bo Thelin/Mikael Thelin, A6), Bankeryd slasherz (BengtÅkesson, Sand/Anders Karlsson, Skinnarebo),

09.00: Team Ljung (Ulla Ljung, Ryfors/Stefan Ljung, Sparren), Bengan O JA (Bengt Lindqvist/Folke Wangström, Ryfors),

09.10: Angry Birdies (Mats Toth, Jönköping/MatsAllvin, Skinnarebo), Johansson/Lindström(KennethJohansson/Magnus Lindström, Ulricehamn),

Annons

09.20:DRIVING MAD (JohanHaskovec, A6/ Oskar Sandén, Skinnarebo), Pajeno Pia (PiaLindberg/Anders Jonsson, Ryfors),

09.30: Gammal och ny (LeifMelin, Hökensås/Dennis Melin, Tegelberga), TakeMountain (JanMårtensson/Ella Mårtensson, Skinnarebo),

09.40:Swingers (Ann-CharlotteSwahn, Ryfors/Ulf Sjölander, Sand), Goavänner (MargaretaLarsson/Lennart Ström, Skinnarebo),

09.50: HÅHÅJAJA (JanneMöller, Götaström/Håkan Arthursson, Skinnarebo), Portugalarna1 (ChristophSiebmanns/Pia Siebmanns, Jönköping),

10.00: Pink Panthers (BjörnEkholm, Ryfors/Carina Lindquist, Ingarö), Grennardoz(FredrikGrennard/Jonatan Grennard, A6),

10.10: Bruichladdich (RolfLinderstram, Skinnarebo/Olle Ekelund, A6), Deprovisoriska (FilipJohansson/Magnus Ljungberg, Sand),

10.20: Gubbarna i dom bästa åren 153 (Evert Almqvist/Per-Olof Persson, Skinnarebo), Engång till (Kent Lindqvist, Ingarö/Stefan Svarhn, Sand),

10.30:Torpa Boyz (Nicklas Holmqvist/Stefan Emanuelsson, Hook), Pari systrar (Sofia Svahn, Sand/Anna Tell, Skinnarebo),

10.40: Rubin/Eismark (Hampus Rubin, Hook/Hans Eismark, Bryttsätter), DaggeåLinden (Dag Martinsson/Jörgen Lind, Ryfors),

10.50: Arnarna (Arne Melin/Arne Larsson, Hook), Levin5.0 (Alf Levin/Kenneth Levin, Sand),

11.00: WI TVÅ (Anders Wibring/Jonas Wibring, Jönköping), Hybris2.0 (Liselotte Adolfsson, Skinnarebo/Niklas Koch, Jönköping),

11.10: Ekarna (Therese Ek/Andreas Ek, Skinnarebo), Teamnr FORE! (KalleElvin, Mariestad/Jakob Olofsson, Hökensås),

11.20: JP-sporten (Fredrik Standár/Magnus Sundvall, A6), Portugalarna2 (Lisbeth Halling-Ölén/Lars-Göran Stenberg, Jönköping),

11.30: Nätspel (Christer Paterson/Lena Heijbel, Lysegården), Svingmaskinenkenneth (Simon Romander, Hook/Kenneth Johansson, Ryfors),

11.40: Lag Ove (Magnus Lantz/Michael Torndahl, Jönköping), Deuppeggade (Liselotte Lantz, Jönköping/Tony Nilsson,Sand),