Bäckadalsgymnasiet

Bygg- och anläggningsprogrammet

Ahlin Albin, Hjo. Almgren Albin, Jönköping. Andersson Casper, Jönköping. Ankarstrand Simon, Vaggeryd. Axelsson Philip, Oskarshamn. Bergsten Zander, Tenhult. Busch Theo, Mullsjö. Bäck Adam, Jönköping. Carlsson Filip, Vaggeryd. Danielsson Einar, Jönköping. Day Liam, Bankeryd. Edgarsson Anton, Vaggeryd. Eklöv Marcus, Gränna. Emilsson Kim, Jönköping. Engström Victor, Norrahammar. Eriksson Joel, Bankeryd. Feldt Viktor, Habo. Florin Anton, Taberg. Fungbrandt Leo, Habo. Gross Tim, Mullsjö. Gustafsson August, Mullsjö. Gustafsson Linus, Visingsö. Gustafsson Ted, Tenhult. Gustavsson Kim, Aneby. Gözübüyük Cem, Huskvarna. Heinhagen Rasmus, Jönköping. Hessel Edvin Nils Wilhelm, Gränna. Holm Liam, Jönköping. Höglund Jonathan, Mullsjö. Isaksson Viktor, Huskvarna. Isfeldt Joel, Bankeryd. Ishak Anton, Jönköping. Jadoun Gabriel, Jönköping. Jangmo Johannes, Habo. Johansson Alfons, Jönköping. Johansson Algot, Huskvarna. Johansson Filip, Mullsjö. Johansson Hugo, Huskvarna. Jonsson Freddie, Habo. Jutila Jennifer, Taberg. Jönsson Jakob, Skillingaryd. Karlsson Erik, Norrahammar. Karlsson Isak, Jönköping. Karlsson Jesper, Lekeryd. Karlsson Johannes, Huskvarna. Karlsson Lukas, Jönköping. Kjäll Lukas, Huskvarna. Klarqvist Ellie, Gränna. Kresic Jonathan, Bankeryd. Kulju Oliwer, Taberg. Lagervall Max, Brandstorp. Larsson Arvid, Hok. Lazar André, Jönköping. Levinsson Jacob, Vaggeryd. Lindblom Johan, Jönköping. Lundqvist Felix, Sandhem. Lust Fredrik, Norrahammar. Mayorga Isaac, Jönköping. Nero Rasmus, Månsarp. Nordström Amanda, Huskvarna. Olausson Simon, Huskvarna. Olsson Carl, Vaggeryd. Romfors Emil, Jönköping. Rosén Filip, Skillingaryd. Rosengren William, Bankeryd. Rånge Hannes, Huskvarna. Sahlqvist Simon, Norrahammar. Ström Jonathan, Jönköping. Ståhl Maximilian, Bankeryd. Svensson Melker, Mullsjö. Svensson Tim, Tenhult. Säf Felix, Huskvarna. Thulin Philip, Jönköping. Vadsten Elias, Gränna. Wahlström Adam, Tenhult. Vahlund Isac, Huskvarna. Wetter Hugo, Vaggeryd. Vilander Isak, Mullsjö. Wymark William, Habo. Wäringer Casper, Mullsjö. Yassin Moshtaba, Jönköping. Åström Lucas, Jönköping. Österlund Samuel, Jönköping.

El- och energiprogrammet

Abd Alrahim Murad, Jönköping. Abdi Kogee, Huskvarna. Alderbring Joel, Jönköping. Alenbratt Fredrik, Brandstorp. Ambjörn Hugo, Huskvarna. Andersson Alfred, Norrahammar. Arnell Viktor, Habo. Axelsson Emil, Taberg. Benjamin Benyamin, Jönköping. Berglund Albin, Habo. Bergström Hampus, Tenhult. Bertilsson Albin, Huskvarna. Bjällmark Linus, Huskvarna. Blomgren Anton, Jönköping. Brangelid Emilio, Jönköping. Brännman Tim, Huskvarna. Bäckstrand Gustav, Jönköping. Cardell Albin, Huskvarna. Chatsigeorgiadou Cassandra, Huskvarna. Danielsson Alexander, Jönköping. Danielsson Lucas, Taberg. Eklind Linus, Jönköping. Engström Samuel, Bankeryd. Eriksson Sebastian, Habo. Falk Linus, Gränna. Forseland Johannes, Huskvarna. Gansberg Max, Jönköping. Gerebo Gabriel, Bankeryd. Hellström Ludvig, Tenhult. Hjertman Robin, Habo. Holm Gustaf, Jönköping. Jamo Gabrial, Huskvarna. Jangefors Erik, Huskvarna. Johansson Marcus, Bankeryd. Johansson Vilgot, Habo. Jonsson Martin, Huskvarna. Jussinpekka Lukas, Taberg. Kabashi Jentor, Jönköping. Lidén Christoffer, Taberg. Lindberg Filip, Huskvarna. Lindman Albin, Gränna. Lindmark Felix, Habo. Löfgren Pontus, Huskvarna. Mansour Jozeif Eid, Jönköping. Morad Filip, Huskvarna. Neij Magnus, Månsarp. Nilsson Rasmus, Månsarp. Nilsson Sebastian, Taberg. Nordlander William, Jönköping. Ovredsson Johan, Norrahammar. Pallander Vincent, Månsarp. Saltin Rasmus, Norrahammar. Sandén Calle, Huskvarna. Sjöstedt Emil, Habo. Sohrabi Hassan, Mullsjö. Soreshoo Amilio, Huskvarna. Sundelius Didrik, Jönköping. Svensson Tobias, Jönköping. Timvik Jesper, Norrahammar. Udin Nils, Huskvarna. Uthas Adam, Bankeryd. Xhemajli Armend, Norrahammar. Younan Banipal, Jönköping.

Fordons- och transportprogrammet

Andersson Anton, Norrahammar. Andersson Hugo, Mullsjö. Andersson Patricia, Huskvarna. Ask Alexander, Huskvarna. Bergenram Felicia, Jönköping. Bergqvist Adam, Bankeryd. Bernhardsson John, Vaggeryd. Borgenstrand Björn, Forserum. Daghlén Alexander, Bankeryd. Dalberg Casper, Jönköping. Dalengren Ramona, Jönköping. Engqvist Casper, Taberg. Florin Maria, Jönköping. Florin Martin, Jönköping. Gerges George, Jönköping. Gustafsson Emelie, Vaggeryd. Gustavsson Oscar, Tidaholm. Hemberg Simon, Norrahammar. Hill Hampus, Huskvarna. Hägg Hugo, Vaggeryd. Karlsson Elias, Huskvarna. Karlsson Hampus, Slite. Karlsson Molly, Habo. Karlsson Stina, Huskvarna. Karlsson Tobias, Forserum. Khalil Pierre, Forserum. Knutsson Felix, Mullsjö. Kustermans Anton, Månsarp. Larsson Henrik, Slite. Laurinen Filip, Mullsjö. Lidén Marcus, Taberg. Lindberg Emilia, Jönköping. Lundin William, Habo. Lundström Ronja, Sandhem. Martinsson Emma, Taberg. Menton Jonathan, Taberg. Molin Tobias, Jönköping. Morén Dennis, Mullsjö. Nilsson Rebecca, Lyckeby. Nordberg Linnéa, Taberg. Oeung Sanny, Jönköping. Oliv Melcher, Brandstorp. Oscarsson Tobias, Bottnaryd. Rashid Imad Khorsheed Rashid, Huskvarna. Riikonen Kimmy, Jönköping. Rydberg Carl, Habo. Sagemar Albin, Bankeryd. Segbala Essoham, Jönköping. Soodla Olov, Jönköping. Spjut Ida, Jönköping. Stoltze Benjamin, Gränna. Svanberg Joel, Habo. Svensén Melvin, Månsarp. Svensson Oskar, Tenhult. Tornåker Pontus, Tidaholm. Wetter Linus, Taberg. Wetterbrandt Jonna, Jönköping. Widberg Niklas, Kungsbacka.

Gymnasiesärskoleprogrammet för fordonsvård och godshantering

Dahlberg Ozkar, Jönköping. Forsblad Kim, Jönköping. Persson Kim, Bottnaryd.

Gymnasiesärskoleprogrammet för hotell restaurang och bagerid

Al-Issa Mahdi, Jönköping. Al-Issa Majed, Jönköping. Ankarstrand Elin, Vaggeryd. Jonsson Alexander, Huskvarna. Youail Matyos Shaool Youail, Jönköping. Gymnasiesärskoleprogrammet för hälsa vård och omsorgAli Omar Abdulaziz Toama, Jönköping. Guwerkis Gun, Jönköping. Huremovic Elma, Jönköping. Jonsson Zandra, Mullsjö. Hantverksprogrammet FrisörAya Borrero Natalia, Skillingaryd. Berggren Sophia, Tenhult. Brånn Sabina, Bodafors. Bråtenholme Johanna, Taberg. Christophs Elin, Jönköping. Dickèr Ebba, Jönköping. Ekfeldt Nova, Jönköping. Ekholm Wilma, Bor. Gunnarsson Wilma, Värnamo. Gyllensvaan Ebba, Gränna. Klaesson Wilma, Huskvarna. Lukassen Ida, Jönköping. Lyckborg Hanna, Jönköping. Rosenbergs Tilda, Stockholm. Sundell Alice, Tranås. Ward Emma, Huskvarna. Hantverksprogrammet Textil design lärlingWilander Frida, Jönköping.

Hantverksprogrammet Övriga hantverk hår- och makeupstylist lärling

Löfgren Vanessa, Lekeryd.

Industritekniska programmet Produkt och maskinteknik

Fjäll Christopher, Huskvarna. Henningsson Joakim, Tenhult. Hjortsöe Albin, Mullsjö. Johansson Daniel, Norrahammar. Karlsson Oliver, Mullsjö. Ring Markus, Huskvarna.

Industritekniska programmet Svetsteknik

Gundstedt Dominic, Jönköping. Karlsson Andreas, Mullsjö. Khammo Hanibal, Jönköping. Mohamud Omar Elmi, Bankeryd.

Introduktionsprogram Individuellt alternativ

Andersson Elliot, Lekeryd. Angerd Mi, Huskvarna. Bisse Lucas, Jönköping. Blomqvist Martin, Habo. Borg Linus, Jönköping. Bystedt-Nordqvist Kelvin, Jönköping. Cordic Dino, Huskvarna. Dzjabrailov Abdulla, Aneby. Eriksson Isac, Taberg. Fallkvist Simon, Tenhult. Giama Liban, Huskvarna. Hagberg Hannes, Jönköping. Holmqvist Daniel, Jönköping. Hormas Marinos, Huskvarna. Janzelius Alexander, Mullsjö. Johansson Edvin, Huskvarna. Karimi Ali, Jönköping. Karlsson David, Jönköping. Lindén Måns, Mullsjö. Matariy Sara, Jönköping. Nisan Naremsin, Huskvarna. Olofsson Anton, Jönköping. Olofsson Frida, Jönköping. Olofsson Marcus, Mullsjö. Rashid Sajad, Huskvarna. Sjöström Sebastian, Aneby. Tasman Hakan, Jönköping. Tsering Viktoria, Habo.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Fordons- och transportprogrammet

Amde Natenael Kebede, Jönköping. Georgos Pitar, Huskvarna. Giron Leo, Taberg. Kourie Aho, Jönköping. Kristiansson Timothy, Mullsjö. Krusing Joachim, Vaggeryd. Lindh Cajsa, Huskvarna. Norberg Liam, Huskvarna. Sandström Emil, Norrahammar. Stridkvist Axel, Norrahammar. Widegren Jonathan, Huskvarna.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Industritekniska programmet

Admon Oshana Andy, Huskvarna. Bljakaj Bleon, Huskvarna. Byrén Christopher, Tenhult. Farah Saad Yusuf, Nässjö. Jönsson Edvin, Huskvarna. Malihiolzakerni Adrian, Jönköping. Skoog Jean-Pierre, Forserum. Sörensen Rasmus, Huskvarna.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Bjursten Alicia, Norrahammar. Elias Elissa, Huskvarna. Gibbs Emia, Jönköping. Gunnarsson Axel, Gränna. Norling Casper, Bottnaryd. Rossler Sasha, Norrahammar.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Abumadi Aya I H, Jönköping. Ahmadi Nasim, Jönköping. Al Alloush Abdulrazak, Jönköping. Al-Kannon Roni Faris Ibrahim, Huskvarna. Ebrahimi Gasem, Jönköping. Hassan Fartuun Abdirizak, Jönköping. Jazdani Reza, Jönköping. Kashbash Hussam, Jönköping. Malekzada Mostafa, Norrahammar. Mohammad Farouk Hussein, Norrahammar. Nader Ebrahim, Mullsjö. Omar Ziad, Jönköping. Qalandari Mohammad Zaman, Jönköping. Soltani Shoeib, Huskvarna. Yahyazadh Najim, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot El- och energiprogrammet

Abdi Doski Mashallah, Jönköping. Beqiri Bleurant, Jönköping. Cali Suhayb, Jönköping. Hassan Hiban Abdirizak, Jönköping. Jardefors Tim, Huskvarna. Udén Anton, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Fordons- och transportprogrammet

Ahmadi Wahid, Jönköping. Austrin Emil, Tenhult. Fasching Lucas, Jönköping. Fransson Thilde, Vaggeryd. Frostfeldt Sanna, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Industritekniska programmet

Ahmadi Abbas, Jönköping. Björling William, Jönköping. Blomqvist Zeb, Gränna. Husseini Hussein, Huskvarna. Lundin Isac, Jönköping. Matti Mattias, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Al-Issa Josef, Jönköping. Brodén Alva, Jönköping. Hassan Omar Shukri, Skillingaryd. Huynh Jimmy, Skillingaryd. Ljunggren Thyra, Jönköping. Petersson Felicia, Lekeryd.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Andersson Mathilda, Vaggeryd. Burgstaler Wilma, Norrahammar. Bäck Elin, Hok. Ekberg Emma, Huskvarna. Espered Nanna, Mullsjö. Fischer Ola, Jönköping. Gustavsson Kim, Jönköping. Karlsson Alfons Jan Erik Attila, Visingsö. Kontio Linus, Forserum. Kruth Ebba, Tranås. Levinsson Wilma, Gränna. Lindberg Eric, Mullsjö. Lindbom Jonatan, Månsarp. Linder Sigge, Gränna. Lundberg Matilda, Gränna. Peterson Matilda, Nässjö. Rademacher Alice, Vaggeryd. Wedenby Ida, Vaggeryd. Österblom Johan, Tenhult. Österlund Emmy, Jönköping.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet Bageri och konditori lärling

Fiala John, Tidaholm. Rickardsson Amelia, Taberg.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet Kök och servering lärling

Edelönn Hjalmar, Tenhult.

Teknikprogrammet

Alenfelt Alma, Bankeryd. Basil Matti Karam, Huskvarna. Berglund Albin, Huskvarna. Betar Awss, Habo. Carlsson Tilde, Habo. Eriksson Gustav, Jönköping. Ghabbour Bashar, Huskvarna. Haddad Said, Huskvarna. Hallén Jonathan, Bankeryd. Hansen Eddie, Habo. Johansson Alexander, Tenhult. Leuchovius Algot, Jönköping. Mahmoudi Mustafa, Jönköping. Max John, Jönköping. Moufid Adam, Jönköping. Olofsson Adam, Huskvarna. Perlerot Theodor, Huskvarna. Said Raman, Bankeryd. Sultani Naweed, Jönköping. Svensson John, Huskvarna. Tuura Sebastian, Huskvarna. Youmarn Ninos, Huskvarna.

Erik Dahlbergsgymnasiet

Ekonomiprogrammet

Adetun Isabella, Jönköping. Andersson Edvin, Taberg. Andersson Stina, Huskvarna. Bjursell Johan, Bankeryd. Deumic Mirza, Jönköping. Ekelund Alice, Habo. Ekholm Alice, Jönköping. Elf Lisa, Mullsjö. Friberg Anna, Bankeryd. Gorgees Haidy, Huskvarna. Granberg Louise, Habo. Hammar Maja, Jönköping. Hektor Rebecca, Jönköping. Holm Jennifer, Jönköping. Holmer Clara, Mullsjö. Hult Hampus, Habo. Hübsch Josef, Jönköping. Jansari Darshan, Jönköping. Jansari Ridey, Huskvarna. Jerdmyr Fanny, Huskvarna. Jidah Leo, Jönköping. Johansson Adam, Jönköping. Jonsson Jenny, Habo. Jonsson Samuel, Habo. Joshi Natasha, Taberg. Klasson Alexandra, Mullsjö. Klingberg Albin, Jönköping. Larsson William, Jönköping. Lund Gustav, Bankeryd. Magnusson Jenna, Huskvarna. Malkolmsson Ebba, Jönköping. Malkolmsson Edvin, Jönköping. Music Manuela, Jönköping. Nietsche Elvira, Jönköping. Pehar Franciska, Norrahammar. Pellnor Pontus, Taberg. Petersson Josef, Bankeryd. Rehbäck Sandra, Taberg. Rigler Inez, Huskvarna. Roos Axel, Bankeryd. Rosén Saga, Bankeryd. Ruotanen Emma, Jönköping. Ryttman Mattias, Jönköping. Rånge Tanja, Habo. Schauz Friedrich, Bankeryd. Selvander Hugo, Tenhult. Stenström Axel, Bankeryd. Strucek Martina, Jönköping. Strålin Paula, Mullsjö. Sundqvist Marcus, Habo. Svensson Alice, Mullsjö. Svensson Joel, Bankeryd. Tauschek Ceasar, Jönköping. Tell Julia, Jönköping. Tiverman Julia, Jönköping. Torstensson Emma, Jönköping. Törnström Oliwer, Habo. Westberg Ludvig, Bankeryd. Viktorsson Alexander, Jönköping. Wärnbring Julia, Habo. Xie Menghan, Jönköping. Yakoob Sussan, Jönköping. Zandi Dilba, Bankeryd. Åstrand Nils, Jönköping.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot VVS- och fastighetsprogrammet

Billquist Max, Huskvarna. Mustafa Safin, Jönköping. Panzar Kevin, Taberg. Stewart Erik, Skillingaryd.

Introduktionsprogram, Programinriktat individuellt val mot Vård- och omsorgsprogrammet

Axelsson Elin, Jönköping. Fakhrou Mariam, Huskvarna. Jendefjord Filippa, Jönköping. Meurling Filippa, Aneby. Nyander Maja, Jönköping. Odisho Maria, Jönköping. Sinanovic Ajla, Jönköping.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Ahmad Mohamad Ali Chaima, Mullsjö. Al Hamad Nassim, Aneby. Armani Ziarmal, Aneby. Bahrami Arif, Aneby. Hassan Bouchra, Huskvarna. Hossaini Hadi Mohammad, Aneby. Khan Rehmat, Mullsjö. Khodadadi Ahmed, Habo. Mustafa Roy C/o Jens Allwood, Mullsjö. Othman Yamen, Jönköping. Rezwani Morteza, Habo. Yacoub Miriam, Huskvarna. Yazdani Mahdi, Mullsjö.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Vård- och omsorgsprogrammet

Alibrahim Morees Layth George, Gränna. Ashaneh Jan, Norrahammar. Aysan Yasmin, Jönköping. Barkho Helen, Huskvarna. Gebrezgabiher Nuguse, Jönköping. Hana Mirna Kamiran Yonan, Jönköping. Hawel Natali, Huskvarna. Lindberg Daniella, Jönköping. Magtire Robleh Dahir, Huskvarna. Mansour Manuella, Huskvarna. Martinez Daniela, Huskvarna. Mohamed Salma Abdi, Huskvarna. Olsson Wilma, Jönköping. Osman Abdilaziz, Jönköping. Pahlawani Mahdiya, Huskvarna. Perlerot Alice, Huskvarna. Shamon Evelina, Huskvarna. Soulage Sandra, Jönköping. Zaia Khatoun, Jönköping.

Naturvetenskapsprogrammet

Abbas Iman, Huskvarna. Ackerhus Hugo, Jönköping. Akande Esther Folakemi, Jönköping. Akho Martina, Huskvarna. Al-Aref Sana, Jönköping. Alsadou Meshel Burhan, Huskvarna. Amani Isabel Myléne, Huskvarna. Andler Matilda, Habo. Aref Akkam, Habo. Arpenvik Gustav, Jönköping. Arvidsson Lydia, Jönköping. Ashaneh Lilian, Norrahammar. Assaf Carlo, Jönköping. Bergkvist Gustav, Jönköping. Bjellebeck Ludvig, Gränna. Björkman Axel, Jönköping. Björnberg Isak, Jönköping. Blombäck Johanna, Jönköping. Blomkvist Jonathan, Jönköping. Burman Emil, Jönköping. Byari Sam, Mullsjö. Byrd Andrea, Jönköping. Calisir Theresa, Huskvarna. Carlson Jonathan, Jönköping. Cheikho Gabriella, Jönköping. Culley Hanna, Taberg. David Maria, Huskvarna. de Vries Annetje, Aneby. Donker Beyke, Huskvarna. Draguljevic Sandra, Lekeryd. Ekelund Liv, Taberg. Ekvall Cecilia, Sigtuna. Eriksson Amanda, Jönköping. Eriksson Melina, Mullsjö. Eskilsson Alma, Tenhult. Forsell Anton, Jönköping. Freidlitz Annie, Bankeryd. Gabro William, Jönköping. Garcia Alex, Jönköping. Goh Kai Ling, Jönköping. Granath August, Bankeryd. Granath Erik, Jönköping. Granerås Alex, Jönköping. Gunnarsson Minéa, Jönköping. Gustafsson Emelie, Huskvarna. Hanna Tanya, Gränna. Haraldsson Rebecka, Jönköping. Hayek Elias, Jönköping. Hellstadius Carl, Jönköping. Herkel Mika, Huskvarna. Hertzberg Hanna, Huskvarna. Holmer Anna, Jönköping. Hökros Amanda, Norrahammar. Ibrahim Hanan, Jönköping. Ibrahim Shuaib, Jönköping. Ienesel Patricia, Bankeryd. Jasim Nora Rahid, Jönköping. Johansson Emma, Huskvarna. Johansson Joakim, Jönköping. Jonsson Alexander, Jönköping. Jonsson Elliot, Jönköping. Josefsson Elis, Jönköping. Kallin Kristina, Huskvarna. Karlbom Anna, Bankeryd. Karlsved Emma, Jönköping. Kentson Amanda, Jönköping. Krasniqi Arjanita, Jönköping. Kronåker Ebba, Taberg. Kvisth Lukas, Jönköping. Kåreswed Jacob, Tenhult. Källström Alma, Jönköping. Laczko Virag, Huskvarna. Lam Isabella, Huskvarna. Levander Hannah, Jönköping. Lilja Louise, Jönköping. Lind Moa, Jönköping. Lindblad Lina, Jönköping. Ljungstrand Einar, Jönköping. Lundberg Fritjof, Jönköping. Lysell Sabina, Jönköping. Löf Johanna, Bottnaryd. Madurell I Gomez Albert, Jönköping. Magnusson Hanna, Bankeryd. Marklund Oskar, Jönköping. Matti Natalia, Huskvarna. Mebrahtu Michelle, Jönköping. Melander Thyra, Jönköping. Mellander Carl, Jönköping. Mozdzynski Karol, Jönköping. Müllern Ida, Jönköping. Mårtensson Isak, Jönköping. Möller Elina, Huskvarna. Norlin Erik, Jönköping. Nystedt Anna, Jönköping. Paldanius Tuva, Jönköping. Petersson Jonna, Norrahammar. Petrovic Robin, Huskvarna. Ramsö Anton, Jönköping. Renfors Alex, Jönköping. Rimarcuk Tess, Huskvarna. Robertsson Stina, Jönköping. Roman Astrid, Gränna. Rudholm Tova, Bottnaryd. Saliba Nathali, Jönköping. Schönborg Ester, Forserum. Sivakumaran Swetha, Jönköping. Sjöström Jakob, Jönköping. Sköldbäck Ida, Tenhult. Soltani Ali, Jönköping. Staiger Isabella, Huskvarna. Strehlow Nicole, Bankeryd. Ståhl Matilda, Bankeryd. Sundberg Oskar, Jönköping. Swedin Immanuel, Jönköping. Swedin Samuel, Jönköping. Svensson Ebba, Bankeryd. Taoube Jasmine, Huskvarna. Thorslund Isa, Bankeryd. Wahlsten Alicia, Huskvarna. Webers Lars, Huskvarna. Wikner Mathéo, Jönköping. Wyon Emma, Jönköping. Wärn Alicia, Huskvarna. Youkhanna Nohra, Huskvarna. Zaia Nicol, Huskvarna. Ågren Elsa, Jönköping. Åkerblad Ellen, Jönköping. Öster Frida, Jönköping.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Adolfsson Joelle, Huskvarna. Agnell Amanda, Taberg. Albers Olivia, Jönköping. Algstrand Tilda, Taberg. Al-Korkes Romans Dars Korkas, Huskvarna. Andersson Jacob, Bankeryd. Argus Albin, Jönköping. Attefall Sarah, Jönköping. Axelsson Amanda, Taberg. Barati Saneh, Jönköping. Beckman Meja, Jönköping. Belge Rafaella, Huskvarna. Berggren Emrik, Jönköping. Blansch Emma, Jönköping. Brobakken Disa, Jönköping. Claesson Linus, Jönköping. Dymitrowska Klaudia, Habo. Ehrnström Clara, Taberg. Elfström Herman, Jönköping. Eriksson Elin, Mullsjö. Eskilsson Måns, Jönköping. Gemhed Frida, Habo. Gullberg Stina, Huskvarna. Gunnarsson Jesper, Jönköping. Haraldsson Alva, Mullsjö. Hassan Warda Abdisalam, Huskvarna. Helgeroth Simon, Mullsjö. Hellqvist Karolina, Jönköping. Hellström Ebba, Jönköping. Henriksson Annie, Jönköping. Holm Hanna, Jönköping. Janson Tim, Bankeryd. Johansson My, Huskvarna. Jonsson Olivia, Jönköping. Jörgensen Emil, Jönköping. Karlsson Thea, Habo. Karsnäser Amelia, Mullsjö. Kitmiri Edon, Jönköping. Kjällkvist Viktor, Bankeryd. Klasson Fanny, Huskvarna. Klinkrathok Trichada, Jönköping. Lind Olivia, Habo. Löfgren Mikaela, Jönköping. Melin Anton, Jönköping. Muse Ahmed Aïcha-Rahma, Huskvarna. Nordqvist Johan, Huskvarna. Oliw Clara, Taberg. Palmgren Emmie, Huskvarna. Rydberg Jonna, Bankeryd. Rygaard Jennifer, Norrahammar. Staberg Carl-Johan, Huskvarna. Stolphammar Wilma, Jönköping. Sundén Wilma, Huskvarna. Svensson Tilde, Habo. Sylvén Siri, Bankeryd. Taxbro Filippa, Jönköping. Wagman Erik, Jönköping. Westin Joel, Huskvarna. Vico Hugo, Jönköping. Wikström Linnea, Huskvarna. Wismén Erik, Mullsjö. Ydreborg Joakim, Tenhult. Younan Loey Mariana, Huskvarna. Üre Nathalie, Huskvarna.

Teknikprogrammet

Abdi Idiris Ibrahim, Norrahammar. Abdulsalam MHD Jamil, Jönköping. Ahmadi Sobhan, Habo. Almfors Lova, Bankeryd. Almquist Hugo, Huskvarna. Alpenberg Anton, Habo. Annvik Emanuel, Huskvarna. Arab Mohammad, Jönköping. Axelsson Melker, Jönköping. Barkström Josiah, Nässjö. Bengtsson Jonathan, Bankeryd. Bergengren Klara, Jönköping. Berggren Joakim, Taberg. Bergström Natanael, Jönköping. Berlstedt Kajsa, Bankeryd. Bertheau Isak, Jönköping. Bihari Gergö, Mullsjö. Björkman Caroline, Huskvarna. Blomquist Fabian, Habo. Blomqvist Felix, Jönköping. Blychert Joel, Norrahammar. Bravell Lennart, Gränna. Bright William, Huskvarna. Carlson Agnes, Bankeryd. Cederborg Isac, Bankeryd. Cederqvist Filip, Bankeryd. Charmchy Kargardoust Kymiya, Jönköping. Charmchy Kargardoust Pariya, Jönköping. Chouhan Abhay, Huskvarna. Danielsson Pontus, Bankeryd. Davidsson Oskar, Tenhult. Edvardsson Jakob, Jönköping. Eiderhed Oliver, Habo. Ekbladh Tobias, Huskvarna. Ekman Jacob, Norrahammar. Enochsson Casper, Jönköping. Fetah Denis, Jönköping. Forssmed Elsa, Huskvarna. Fotsjö Ida, Bankeryd. Fredriksson Joel, Jönköping. Frilund Herman, Jönköping. Fyrpil Adrian, Bankeryd. Gamlén Ellen, Habo. Göhlin Alexandra, Habo. Hagenfjärd William, Jönköping. Hakeskog Lilly, Taberg. Hallberg Linn, Huskvarna. Hallqvist Tuva, Tenhult. Hamid Ali, Habo. Henricsson Filip, Bankeryd. Hertz Adam, Jönköping. Hjellström Karl, Gränna. Holm Elias, Habo. Holm Victor, Huskvarna. Hultqvist Jacob, Jönköping. Hultsjö Alva, Månsarp. Hussein Ahmed, Huskvarna. Häll Daniel, Jönköping. Istiphan Sebestian, Huskvarna. Jakobsson Emilia, Jönköping. Johansson Axel, Taberg. Johansson Filip, Jönköping. Johnsson Marcus, Jönköping. Josefsson Emil, Mullsjö. Karlsson Noël, Habo. Kawi Klevn, Norrahammar. Kentson Elias, Jönköping. Khalaf Leen, Bankeryd. Kidmo Joshua, Jönköping. Kinnander Anton, Huskvarna. Kjellerstedt Lovisa, Norrahammar. Kuzele Antonija, Jönköping. Larsson Tilda, Jönköping. Ledell Albin, Taberg. Lim Dominik, Norrahammar. Lindkvist Lisa, Taberg. Lindqvist Thore, Jönköping. Maglica Antonio, Jönköping. Magnusson Mathilda, Tenhult. Markström Tilde, Jönköping. Markusson Jonatan, Bankeryd. Modin Hampus, Jönköping. Müller Erik, Mullsjö. Nilsson Lukas, Huskvarna. Nilsson Theodor, Huskvarna. Nohammar Tim, Jönköping. Nord Saga, Jönköping. Norresjö Lina, Norrahammar. Nyman Ellen, Bankeryd. Nyström Philip Sebastiaan, Jönköping. Olsson Hampus, Huskvarna. Oshana Sandra, Jönköping. Osmanovic Mahir, Jönköping. Ovredsson Sofia, Norrahammar. Pankalla Filip, Huskvarna. Pantzar Jacob, Jönköping. Pellnor Jonathan, Jönköping. Perhamn David, Habo. Persson Gustav, Huskvarna. Petersson Agnes, Jönköping. Petersson Gabriel, Vaggeryd. Reinhard Annie, Jönköping. Rubin John, Jönköping. Rundberg Oskar, Norrahammar. Rygert Petter, Jönköping. Sabadija Thea, Norrahammar. Sandstedt Arvid, Mullsjö. Seif Edvin, Jönköping. Shamoun Fadi, Norrahammar. Sixtensson Marcus, Jönköping. Sjödahl Max, Jönköping. Sjönneby Edvin, Habo. Stigestad Theo, Jönköping. Strålsjö Amadeus, Stensjön. Ståhl Ben, Jönköping. Svensson Olof, Jönköping. Thörn Edwin, Tenhult. Thörn Linus, Tenhult. Toivio Rasmus, Jönköping. Wagman Emil, Jönköping. Wahlström Arvid, Tenhult. Wilsander Maximilian, Bankeryd. Vuong Jessica, Jönköping. Younan Antwan, Huskvarna. Yxing Henrik, Jönköping. Zenk Anton, Jönköping. Zieseniss Marco, Lekeryd.

VVS- och fastighetsprogrammet

Aji Akad, Huskvarna. Baltajan Rafi, Jönköping. Bergman Liam, Bottnaryd. Bergqvist Adrian, Bankeryd. Boman Linus, Jönköping. Carlsson Hugo, Bottnaryd. Cervall Oskar, Mullsjö. Fritzon Simon, Mullsjö. Ismael Ayanle Mohamoud, Huskvarna. Jepping Anton, Bankeryd. Jernberg Linus, Värnamo. Johansson Pontus, Bottnaryd. Jomaa Abdullah, Huskvarna. Jäderland David, Jönköping. Karlsson Sebastian, Jönköping. Lundqvist William, Jönköping. Mustafa Matin, Jönköping. Narse Lennard, Jönköping. Ross Dennis, Jönköping. Sundin Albin, Jönköping. Werdina David, Jönköping.

Vård- och omsorgsprogrammet

Al Jolan Ahmed, Stockaryd. Antonsson Wilma, Jönköping. Ballard Anna, Huskvarna. Bergholm Alicia, Visingsö. Björk Filippa, Gränna. Broberg Paulina, Bankeryd. Brunell Emilia, Mullsjö. Burgstaler Emma, Jönköping. Carlsson Emma, Jönköping. Casta Jesper, Habo. Darmo Ilmar, Gränna. Gustafsson Eliin Vidia Birgitt, Grimsås. Gustafsson Josefine, Mullsjö. Gustafsson Milia, Grimsås. Gustafsson Tilda, Jönköping. Henriksson Ida, Jönköping. Isaksson Sofie, Huskvarna. Johansson Sona, Jönköping. Johansson Viktoria, Habo. Kabbad Nada, Huskvarna. Klasson Tabitha, Tenhult. Klebic Mirela, Jönköping. Knutsson Stina, Jönköping. Lexén Elina, Taberg. Lundberg Emmy, Jönköping. Löfgren Lucas, Gränna. Madadi Zabih, Jönköping. Makalic Alema, Jönköping. Marjanen Marika, Jönköping. Maurer Jessica, Jönköping. Mohammadi Mehdi, Huskvarna. Moheisen Aram, Jönköping. Muhammed Suhuur Anwar, Jönköping. Muratovic Amina, Norrahammar. Nisan Mina, Huskvarna. Ostermark Frida, Jönköping. Politis Emilia, Nässjö. Rydholm Felicia, Habo. Sandeggen Julia, Mullsjö. Shirzad Ali, Jönköping. Stojkov Anna, Huskvarna. Toumeh Razan, Mullsjö. Wahid Zadah Saira, Jönköping.

Fenix Kultur och Kunskapscentrum

Barn- och fritidsprogrammet

Andersen Amanda, Vaggeryd. Lassen Dennis, Vaggeryd. Ljung Anton, Vaggeryd. Röös Joline, Skillingaryd. Svanberg Jesper, Vaggeryd.

Ekonomiprogrammet

Elf Harald, Vaggeryd. Gustafsson Sebastian, Vaggeryd. Gustavsson Hanna, Skillingaryd. Johansson Alex, Vaggeryd. Johansson Julia, Månsarp. Jusufovic Ajla, Skillingaryd. Lindström Emilia, Månsarp. Muratovic Tea, Skillingaryd. Rofors Hugo, Vaggeryd. Shamon Yalda, Norrahammar. Svensson Ellinor, Vaggeryd. Söderkvist Emma, Skillingaryd.

El- och energiprogrammet

Ankarberg Emil, Skillingaryd.

Gymnasiesärskola Individuellt program

Juric Luka, Vaggeryd. Kanas Abdikafi Osman, Vaggeryd.

Gymnasiesärskoleprogrammet för administration handel och varuhantering

Christensen Jonathan, Skillingaryd.

Gymnasiesärskoleprogrammet för hantverk och produktion

Lilja Rickard, Vaggeryd.

Handels- och administrationsprogrammet

Alm Matilda, Vaggeryd. Karlsson Elin, Vaggeryd.

Introduktionsprogram Individuellt alternativ

Johansson Simon, Skillingaryd. Lukenda Mateo, Vaggeryd. Ringqvist Lydia, Skillingaryd.

Introduktionsprogram Preparandutbildning

Abdi Mahad, Skillingaryd. Alkhatib Khalil, Hok. Arab Saifullah, Skillingaryd. Dahan Amr, Skillingaryd. Lindström Carl Fredrik, Vaggeryd. Osman Amira Ahmed, Skillingaryd. Younas Muzammil, Hok.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot El- och energiprogrammet

Lagander Isac, Jönköping. Persson Tedh, Skillingaryd. Svensson Loke, Vaggeryd.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Handels- och administrationsprogrammet

Blazevic Tony, Skillingaryd. Lindqvist Tilde, Norrahammar. Ojala Elsa, Vaggeryd.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Vård- och omsorgsprogrammet

Blixth Victor, Skillingaryd. Hoxha Azdra, Vaggeryd. Jonsson Hanna, Vaggeryd.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Deda Ajdin, Skillingaryd. Haj Ibrahim Mohammad Ali, Vaggeryd. Jezdic Filip, Skillingaryd.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Barn- och fritidsprogrammet

Abdi Anwar, Vaggeryd. Abdullahi Mohammed, Vaggeryd. Akremi Walid, Skillingaryd. El Mouani Mohamed, Skillingaryd. Ibrahimovic Nadezda, Vaggeryd. Nasar Mohib, Skillingaryd.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot El- och energiprogrammet

Abdalle Ahmed Nabil, Skillingaryd. Borneskär Jacob, Vaggeryd. Dahir Safwan Abdirahman, Skillingaryd. Mohamed Hussein Nuh, Skillingaryd. Muradi Hassan, Skillingaryd. Nguse Biniam, Skillingaryd. Sakhizada Mohammad, Skillingaryd. Yemane Samuel Asmeron, Skillingaryd.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Handels- och administrationsprogrammet

Abazi Endrit, Skillingaryd. Asfour Bakri, Vaggeryd. Asghary Anwar Hussain, Skillingaryd. Husseini Mahdi, Skillingaryd. Husseini Najib, Vaggeryd. Molhem Feras, Skillingaryd. Roström Natthapon, Skillingaryd. Wermelin Jesper, Vaggeryd.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Hantverksprogrammet

Amiri Arif, Skillingaryd. Khavari Ilyas, Skillingaryd. Mohamed Ayub Bashir, Jönköping. Noori Alireza, Vaggeryd. Rezai Ali, Skillingaryd. Sultani Samir, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Industritekniska programmet

Andersson Rickard, Skillingaryd. Ghaznavi Shoaib, Skillingaryd. Svensson Leon, Skillingaryd.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Vård- och omsorgsprogrammet

Faizi Ibrahim, Vaggeryd. Ramani Ibrahim, Skillingaryd. Ramish Mohammdi, Skillingaryd. Smicic Lana, Skillingaryd. Svensson Olivia, Vaggeryd.

Naturvetenskapsprogrammet

Aronsson Pontus, Vaggeryd. Ascic Nikolina, Vaggeryd. Bergström Emilie, Skillingaryd. Claesson Ruth, Hok. Eriksson Victor, Skillingaryd. Gibanica Anna, Skillingaryd. Hedman Sandra, Skillingaryd. Holm Emmy, Skillingaryd. Ireklint Linnéa, Vaggeryd. Isaksson Sanna, Skillingaryd. Jonsson Moa, Skillingaryd. Kavian Nina, Vaggeryd. Kebede Jakob Seifu, Vaggeryd. Majid Roz, Skillingaryd. Malmklint Siri, Skillingaryd. Mattsson Gustav, Vaggeryd. Ryman Wilma, Vaggeryd. Stanic Domagoj, Vaggeryd. Younas Mubashir, Hok.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Bergman Cornelia, Vaggeryd. Fritz Wilma, Vaggeryd. Randåker Maria, Hok. Skoglund Max, Vaggeryd. Stork Alfred, Vaggeryd. TeknikprogrammetAlmfors Ebba, Månsarp. Andersson Hugo, Hok. Aronsson Alexander, Vaggeryd. Aziz Lennart, Jönköping. Bornander Gustav, Skillingaryd. Gustafsson Anton, Hok. Gustavsson Ellen, Skillingaryd. Johansson Ludvig, Vaggeryd. Jonsson Vilmer, Vaggeryd. Kursten Melvin, Vaggeryd. Källberg Otto, Vaggeryd. Ljungberg Edwin, Skillingaryd. Magnusson Tim, Vaggeryd. Ohlsson Isak, Vaggeryd. Sandahl Vilgot, Skillingaryd. Ståhl Theodor, Vaggeryd. Wall Carl, Hok. Zetterholm Elias, Vaggeryd.

Vård- och omsorgsprogrammet

Johansson Felicia, Vaggeryd. Lundberg Emilia, Vaggeryd. Lönnblad Wilma, Skillingaryd. Svensson John, Hok.

Jensen Gymnasium

Ekonomiprogrammet

Habibullah Alizada, Arjeplog. Kourie Essajel, Jönköping. Olewniczak Paulina, Taberg. Solaka Simidra, Jönköping. Tabbara Daniel, Jönköping.

Handels- och administrationsprogrammet

Alyasin Osama, Taberg. Brandt Wilma, Huskvarna. Hugosson Johanna, Norrahammar. Idh Yodkhwan, Jönköping. Klinghult Linus, Jönköping. Löfgren Rasmus, Jönköping. Muse Asma Abdihakim, Jönköping. Salmo Ninil, Huskvarna. Wessman Frida, Aneby.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abrahamsson Klara, Mullsjö. Dal Maria, Värnamo. Eriksson Amanda, Huskvarna. Kiwarkis Marasia, Huskvarna. Köler Victoria, Tenhult. Lindström Simon, Norrahammar.

Kungsgymnasiet

Estetiska programmet Musik

Annons

Douhan Erik, Sävsjö. Lindén Ellen, Mullsjö. Mårtensson Linus, Norrahammar. Norgren Oliwer, Åkerstyckebruk. Setberg Martin, Bankeryd. Sjöbergsson Joel, Jönköping. Stenlund Teresa, Alunda. Widahl Emmie, Jönköping.

Introduktionsprogram Preparandutbildning

Brinkmann Johannes, Månsarp. Svensson Ida, Tenhult.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Mazdak Asia, Bankeryd. Rajabi Aliakbar, Jönköping. Rezai Ruhollah, Jönköping. Yusefi Mustafa, Jönköping.

LBS

Estetiska programmet Bild och formgivning

Beganovic Belma, Skillingaryd. Edvinsson Agnes, Habo. French-Skog Kristoffer, Nässjö. Hammar Sebastian, Anderstorp. Hedman Anna, Huskvarna. Jernberg Hannes, Vetlanda. Kiviniemi Eric, Gränna. Koivukangas Allyzza, Forserum. Lagervall Emmaemilia, Gränna. Nabeel Abdullah Omar, Huskvarna. Nilsson Niclas, Forserum. Nygren Fredrik, Jönköping. Persson Ludvig, Värnamo. Rosenberg Simon, Värnamo. Shek Tiffany, Anderstorp. Sköldhammar Elliote, Rydaholm. Ståhl Jonna, Norrahammar. Tellfjord Hanna, Jönköping. Turfors Månz, Jönköping. Tärneberg Emelie, Jönköping. van der Linden Julia Georgette, Malmbäck. Öggesjö Joanne, Forserum.

Estetiska programmet Estetik och media

Andersson Nathalié, Gränna. Björklund Maja, Aneby. Digerås Emilia, Landsbro. Edlund Wilma, Gnosjö. Garheden Joakim, Gislaved. Hanson Daniel, Nässjö. Lans Malte, Jönköping. Lindqvist Liv, Malmbäck. Pantzar Emmy, Gnosjö. Uurinmäki Rebecka, Hestra. Wikström Malin, Jönköping.

Teknikprogrammet

Abraham Philip, Jönköping. Arvidson Ludvig, Bankeryd. Bodin Elliot, Norrahammar. Bredin Johan, Jönköping. Bringfeldt Oscar, Tenhult. Carlsson Viktor, Skillingaryd. Cedersmyg Knut, Gränna. Cvetkovic Alexandar, Jönköping. Düring Robin, Mullsjö. Ekström Tobias, Taberg. Fjellström Sebastian, Nässjö. Friman Erik, Aneby. Frisk Johan, Jönköping. Fulke Sebastian, Aneby. Ghenea Alex, Smålandsstenar. Gyllensvan Carl, Nässjö. Hageberg Adam, Hillerstorp. Hallbäck Rasmus, Bankeryd. Hjern Anton, Bankeryd. Holm Marvin, Gränna. Hultsborn Simon, Jönköping. Issa Metan, Jönköping. Jonsson Martin, Norrahammar. Knutsson Vilia, Bodafors. Kristiansen Henrik Alexander, Huskvarna. Lagerqvist Isak, Nässjö. Larsson William, Huskvarna. Lindberg Linus, Nässjö. Löfgren Rickard, Lekeryd. Martinsson Hugo, Hestra. Moheisen Samar, Jönköping. Oinonen Marcel, Jönköping. Pasztaleniec Jakub, Habo. Pippard Aidan, Huskvarna. Shukro Jacob, Jönköping. Skagerö Hugo, Jönköping. Stojkov Filip, Jönköping. Stoméus Marcus, Jönköping. Sundberg Felix, Nässjö. Sundin Alexander, Norrahammar. Wallengren Johannes, Hillerstorp. Wigert Erik, Tenhult. Viktorsson Tim, Huskvarna. Vilhelmsson Ebba, Forserum. Zychlewicz Sebastian, Habo. Ågren Anton, Jönköping. Åkerstén Marcus, Jönköping. Åkerstén Pontus, Jönköping. Åkesson Henric, Nässjö.

Magelungen Gymnasiet

Introduktionsprogram Individuellt alternativ

Davidsson Evelina, Vaggeryd. Hiljanen Leo, Bankeryd. Hjort Hampus, Huskvarna. Johansson Hugo, Huskvarna. Kylberg Stella, Jönköping. Levinsson Anton, Gränna. Rose Hampus, Huskvarna. Stenvall Jonathan, Forserum. Türolff Sebastian, Lindome. Ögren Wilhelm, Norrahammar.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Arvidsson Alex, Påskallavik. Carlsson David, Vaggeryd. Karsberg Johan, Jönköping. Wiktorsson Oscar, Höllviken.

Per Brahegymnasiet

Ekonomiprogrammet

Abdi Jama Katro, Huskvarna. Agnhammar Filippa, Gränna. Ahmed Siham, Skillingaryd. Al Jafari Hanan, Jönköping. Andersson Milton, Jönköping. Arvidsson Alma, Aneby. Berg David, Jönköping. Brillantes Elvira, Jönköping. Erlandsson Olle, Jönköping. Gajewska Maria Adriana, Vaggeryd. González Fernández Iker Emmanuel, Jönköping. Hassan Mona, Huskvarna. Hestner Matilda, Jönköping. Högbom Felicia, Taberg. Isaksson Alicia, Norrahammar. Johansson Elin, Jönköping. Kusmic Ella, Jönköping. Leandersson Alice, Jönköping. Ljungvall Alice, Jönköping. Lundberg Evelina, Jönköping. Marco Marco, Jönköping. Mitsner Gustav, Jönköping. Moucha Carlos, Jönköping. Nyström Erik, Jönköping. Raudberget Anton, Jönköping. Ronnerstam Johan, Mullsjö. Rosander Kajsa, Jönköping. Segolsson Jacob, Bankeryd. Stenquist Rebecca, Norrahammar. Sterner Lisa, Jönköping. Sterner Maja, Jönköping. Tjelta Alexander, Jönköping.

Estetiska programmet Bild och formgivning

Allarvéus Nora, Huskvarna. Bergdahl Louise, Vetlanda. Bertilsson Julia, Habo. Garpenstedt Maja, Habo. Grennvall Agnes, Gränna. Gårde Anneli, Huskvarna. Jaldemark Rebecka, Habo. Lundblad Alicia, Jönköping. Roos Alva, Habo. Sagerklint Cassie, Gränna. Sandberg Josefin, Bankeryd. Schelin Johanna, Jönköping. Stanesic Nikolina, Jönköping. Åstrand Johanna, Huskvarna.

Estetiska programmet Dans

Björkman Elin, Nässjö. Carpvik Greta, Huskvarna. Claesson Elsa, Habo. Clausen Ida, Skillingaryd. Gustafsson Ellen, Skillingaryd. Hammarström Filippa, Jönköping. Harff Alva, Mullsjö. Jernbom Julia, Habo. Joelsson Tilly, Jönköping. Johansson Anna, Tenhult. Lydahl Thea, Habo. Milton Sara, Jönköping. Qvänstedt Linnea, Bankeryd. Reimer Alexandra, Jönköping. Rosengren Ludwig, Huskvarna. Rudblom Clara, Huskvarna.

Estetiska programmet

Estetik och media

Andersson Tilda, Tenhult. Andersson William, Gränna. Arberg Alice, Tenhult. Berglund Ida, Habo. Bäckstrand Sofia, Jönköping. Eriksson Lisa, Taberg. Johansson Hedvig, Vaggeryd. Kardell Felicia, Tenhult. Lindholm Emilia, Huskvarna. Lyckborg Julia, Tenhult. Magnusson Ellen, Jönköping. Malm Matilda, Jönköping. Math Jennifer, Tenhult. Schelin Simon, Jönköping. Snälls Isak, Huskvarna. Steen Benjamin, Huskvarna. Sveder Ellen, Taberg. Tisell Elvira, Gränna.

Estetiska programmet Musik

Alnervik Mathilda, Bankeryd. Annerhult Tova, Nässjö. Arvidsson Amanda, Gränna. Bacelj Adam, Huskvarna. Bengtsson Maja, Jönköping. Björnberg Ella, Jönköping. Bogren Klara, Aneby. Claesson Ebba, Skillingaryd. Edvardsson Noa, Taberg. Enell Anton, Habo. Fennsjö Emilia, Jönköping. Forzelius Moa, Habo. Gyllemalm Malin, Örebro. Hinas Johanna, Lekeryd. Isacsson Emma, Habo. Leckström Emmy, Huskvarna. Linder Cornelia, Skillingaryd. Lingerfors Johan, Habo. Lord Emil, Jönköping. Lönnoff Madeleine, Aneby. Manaia Ines, Skillingaryd. Mohlin Nils, Jönköping. Molin Linn, Vaggeryd. Ojala Lina, Taberg. Skoglar Tilda, Månsarp. Solaas Jonathan, Jönköping. Stjerndahl Sam, Huskvarna. Svensson Fanny, Forserum. Trogen Elsa, Huskvarna. Wahlgren Ludwig, Jönköping.

Estetiska programmet Teater

Birgerheim Torun, Jönköping. Carlsson Frances, Jönköping. Forss Maja, Jönköping. Fröding Hanna, Habo. Granstrand Sandra, Gränna. Harris Ella, Sunhultsbrunn. Henningsson Emelie, Huskvarna. Järn Michaela, Norrahammar. Larsson Amanda, Gränna. Lindberg Ella, Gränna. Lindén Charlotta, Gränna. Lundmark Alice, Norrahammar. Moregård Simon, Norrahammar. Rödin Alva, Jönköping. Rödin Sandra, Huskvarna. Samuelsson Li, Jönköping. Selvander Tuva-Li, Jönköping. Vettebrand Elsa, Gislaved.

Hotell- och turismprogrammet

Banella Lisa, Huskvarna. Bergman William, Gränna. Bjurenfalk Cecilia, Gränna. Bukaric Alexandra, Värnamo. Dahl Ellen, Jönköping. Egertz Jonna, Gränna. Fredriksson Molly, Jönköping. Hjelm Vanessa, Bankeryd. Iderfjell Nathalie, Jönköping. Jampanak Phannita, Bodafors. Josefsson Madeleine, Bottnaryd. Klasson Fanny, Bankeryd. Kåveland Sandra, Jönköping. Larsson Hampus, Jönköping. Pettersson Saga, Huskvarna. Romin Jenny, Norrahammar. Rönndahl Vilma, Jönköping. Syrén Engla, Huskvarna. Tiitus Viktor, Jönköping. Walther Minna, Mullsjö.

International Baccalaureate

Abbas Zahra, Huskvarna. Abdullah Mustafa Maher Abdullah, Aneby. Alapaki Nataly, Vimmerby. Alfredsson Ingrid, Bruzaholm. Alhasni Fade, Mullsjö. Al-Jumaili Maryam, Bankeryd. Andersson Alicia, Värnamo. Balkuté Erika, Jönköping. Björklund Jakob, Lindesberg. Bourdil Rebecca, Jönköping. Caban Damian, Oskarshamn. Causevic Anesa, Hillerstorp. Dahlin Graeme Dakovic Alen, Skillingaryd. Ekvall Ida, Jönköping. Freiin von Rosen Fiona, Habo. Gitau Natasha, Huskvarna. Gunnarsson Matilda, Malmbäck. Hansson Lina, Habo. Ishak Shahla, Vimmerby. Jofré Isabel, Huskvarna. Johansson Adam, Jönköping. Jonsson Mary, Värnamo. Kadriu Besjana, Norrahammar. Kapasi Adnan, Jönköping. Kjellberg Ylvali, Jönköping. Klaesson Clara, Eksjö. Kling Nathalie, Jönköping. Kornienko Grigory, Bankeryd. Lebugle Misha, Jönköping. Lever Pekka, Skillingaryd. Mussa Haroon, Jönköping. Müller Benjamin Robert, Habo. Nersäter Alva, Jönköping. Nilsson Emelie, Bodafors. Sabri Ailen, Huskvarna. Sabutyte Ruta, Jönköping. Sagström Isabella, Jönköping. Schelin Stina, Skillingaryd. Schlesinger Moya, Stensjön. Sevcik Hanna, Eksjö. Sköld Dina, Jönköping. Stejdahl Lovisa, Hult. Sunnergren Ebba Ottilia, Jönköping. Svensson Clara, Jönköping. Söderkvist Annie, Jönköping. Taha Omar Hajihumed, Mullsjö. Tang Maria, Norrahammar. Tu Christina, Anderstorp. Tu Phat, Marieholmsbruk. Valencia Emily, Hillerstorp. Waters Simone, Virserum. Venter Maryke

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Hotell- och turismprogrammet

Johansson Sebastian, Jönköping. Karlsson Mercedes Kerstin, Huskvarna. Kosovic Nikita, Huskvarna. Ljunggren Alexander, Habo. Sandberg Jakob, Taberg. Zangoulos Emily, Jönköping.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Aljaat Ward, Taberg. Alkildani Andrea Khaled Andrea, Huskvarna. Asmerom Zereom, Mullsjö. Esber Anna, Huskvarna. Ghasemi Abbas, Jönköping. Kabbad Elyas, Huskvarna. Okbasilassie Zereom Asmerom, Mullsjö. Teweldemedhin Mikas Alem, Jönköping. Yaseri Reza, Lekeryd. Yousef Ghazal, Huskvarna.

Naturvetenskapsprogrammet

Ahlström Stella, Jönköping. Almkvist Lovis, Jönköping. Althén Lova, Jönköping. Andersdotter Ebba, Habo. Berggren Agnes, Månsarp. Bergman Elias, Jönköping. Blomqvist Martina, Habo. Boberg Nils, Jönköping. Cederholm Hilma, Huskvarna. Edenvik Tilda, Jönköping. Edlund Matilda, Huskvarna. Ekelund Nina, Jönköping. Ekman Hedvig, Jönköping. Gotthardsson Gustav, Jönköping. Hallberg Anja, Jönköping. Halonen Filippa, Jönköping. Hjelm Ellinor, Bankeryd. Hörlin Ella, Bankeryd. Karlsson Hannah, Habo. Larsson Aron, Aneby. Lundahl Alva, Bankeryd. Lundberg Alma, Huskvarna. Mauritzon Jonathan, Aneby. Memedovska Zamira Edaet, Jönköping. Moosawy Hady, Huskvarna. Neij Hugo, Habo. Reda Magi, Jönköping. Rommel Rebecca, Aneby. Svensson Emelie, Norrahammar. Törnblom Gabrielle, Mullsjö. Wall William, Jönköping. Wennerberg Tuva, Gränna. Ydreborg Emma, Bankeryd.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abdul Salam Mohamad Wael, Jönköping. Aboutouk Sakina, Jönköping. Abrahamsson Emma, Mullsjö. Abreem Tony, Habo. Adam Amanda, Jönköping. Al Dosha Amjad, Habo. Ali Mariam, Huskvarna. Alyass Elias, Huskvarna. Amiri Ahmad Tamim, Jönköping. Andersson Elsa, Vaggeryd. Andersson Filip, Habo. Andersson Isaac, Jönköping. Andersson Linn, Jönköping. Andler Cornelia, Habo. Antonijev Ida, Bankeryd. Axelsson Annie, Habo. Axmarker Emma, Habo. Aztor Klara, Norrahammar. Ballard Naemi, Huskvarna. Berg Emilia, Habo. Berg Max, Jönköping. Bergman Kajsa, Jönköping. Bergstrand Elin, Jönköping. Burman Hanna, Gränna. Carlek Matilda, Jönköping. Cederberg Wilda, Habo. Chamoun Suad-Sayde, Huskvarna. Creutz Ellen, Jönköping. Dahlqvist Alva, Tenhult. Daoud Stevan, Jönköping. Davelid Klara, Huskvarna. Egic Nemanja, Norrahammar. El Hamid Tamara, Jönköping. Emricson Rebecka, Bankeryd. Eriksson Elias, Bankeryd. Eriksson Hampus, Habo. Eskdahl Linnea, Mullsjö. Ferm Linnéa, Jönköping. Franic Paula, Tenhult. Freid Stina, Vetlanda. Freij Maja, Bottnaryd. Fuentes Jiron Isabella, Vaggeryd. Funaro Jonatan, Habo. Gorkis Jacob, Jönköping. Grennvall Carolina, Rimbo. Gustafsson Emmy, Bankeryd. Hammarström Ludvig, Jönköping. Henriksson Emilia, Norrahammar. Holm Izabelle, Jönköping. Holm Moa, Bankeryd. Holmgren Ebba, Bankeryd. Hossein Ababakir Helena, Huskvarna. Hultgren Johan, Jönköping. Irakoze Esther Fatuma, Mullsjö. Johansson Albert, Huskvarna. Johansson David, Habo. Johansson Hedda, Habo. Jonsson Linn, Vaggeryd. Jova Andrea, Jönköping. Jovanovic Sonia, Huskvarna. Kaminska Natalia Weronika, Jönköping. Karam Manoil, Jönköping. Karim Shad, Jönköping. Karlsson Gustav, Norrahammar. Karlsson Malin, Vrigstad. Kullin Daniel, Bodafors. Lagerborg Miriam, Lekeryd. Lagerqvist Wilma, Huskvarna. Laxmidhar Alfiya, Jönköping. Leander Rebecka, Jönköping. Lidin Thea, Jönköping. Liew Jakob, Jönköping. Lindblad Sofia, Vrigstad. Lindqvist Lisa, Jönköping. Lindström Vincent, Bankeryd. Ljubez Maya, Huskvarna. Ljung Mathilda, Jönköping. Lundberg Annie, Jönköping. Magnusson Lisa, Gränna. Medin Sanna, Jönköping. Mehyeddine Nida, Huskvarna. Melin Anna, Jönköping. Messan-Gligo Abigail, Jönköping. Milenkovic Ema, Jönköping. Mohlin Fredrika, Jönköping. Mousa Gabriella, Jönköping. Nilsson Alma, Jönköping. Nilsson Elina, Jönköping. Nilsson Ivo, Jönköping. Norén Hannah, Huskvarna. Norén Thea, Tenhult. Nyander Nellie, Jönköping. Nylund Elliot, Jönköping. Nyqvist Emma, Norrahammar. Odicho Linus, Jönköping. Olausson Amanda, Huskvarna. Olsson Tova, Huskvarna. Ozbek Niyaz, Jönköping. Parne Alicia, Jönköping. Ramsö Jakob, Taberg. Rang Albert, Mullsjö. Rundberg Elin, Norrahammar. Rönneke Mim, Jönköping. Sandahl Ida, Jönköping. Sandqvist Ida, Habo. Sandwall Clara, Jönköping. Sauge Hector, Jönköping. Schander Ida, Gränna. Stanton Sophia Louise, Bankeryd. Stenström Lucas, Habo. Sundqvist Ebba, Gränna. Svahn Joel, Gränna. Sällström Elin, Jönköping. Tekle Henok, Huskvarna. Thaher Laith, Jönköping. Träff Stina, Jönköping. Tubbin Ludvig, Huskvarna. Törnskog Christine, Jönköping. Wenner Therese, Jönköping. Veseli Rinora, Vaggeryd. Wetter Emma, Jönköping. Wictorsson Oskar, Jönköping. Wilander Karl, Jönköping. Zetterlind Ellen, Jönköping. Zuzic Alma, Jönköping. Åkesson Maja, Jönköping. Öhman Clara, Bottnaryd.

Plusgymnasiet

Ekonomiprogrammet

Babana Thomas, Jönköping. Hashem Alokaby Ahmmad, Tenhult. Manla Hasan Thaer, Habo. Music Julia, Jönköping.

Hantverksprogrammet Övriga hantverk hår- och makeupstylist

Al-Kaei Reihana, Falköping. Axén Nelly, Habo. Bergander Elsa, Aneby. Danielsson Sofie, Anderstorp. Davidsson Wilma, Aneby. Ekengren Annie, Habo. Franzén Evelina, Huskvarna. Girmalm Ebba, Jönköping. Hallberg Thea, Tenhult. Kareem Linda, Jönköping. Karlzén Filippa, Aneby. Kullander Mikaela, Jönköping. Lundgren Jennifer, Tenhult. Olsson Jennifer, Lekeryd. Pieniniemi Jenny, Gislaved. Sarajlic Lejla, Hestra. Sindre Wilma, Habo. Sundqvist Cassandra, Gislaved. Wemlert Ida, Hestra. Wemlert Moa, Hestra.

Introduktionsprogram Preparandutbildning

Abbas Ranim, Jönköping. Husen Irsha Ahmed, Jönköping. Imad Ilyas Rita, Norrahammar. Sjögren Fanny, Jönköping.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Aamir Mina, Norrahammar. Abdi Deeqa Awil, Huskvarna. Abdulmasih Mariana, Huskvarna. Alqisi Feras, Huskvarna. Alsadou Mishlen Burhan, Huskvarna. Alyasin Login, Taberg. Hamdan Ahmad, Jönköping. Hosseini Jawed, Huskvarna. Hussein Asia, Jönköping. Mahamuud Nawar, Huskvarna. Mohamadi Golam Nabi, Jönköping. Naser Asia Laith Naser, Jönköping. Youssef Mardik, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Hantverksprogrammet

Bromander Emelie, Habo. Jussinpekka Linnéa, Norrahammar. Kasko Maryam, Huskvarna.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Vård- och omsorgsprogrammet

Cronwall Madeleine, Huskvarna. Hazem Elisha Rebecka, Huskvarna. Hellström Jennifer, Jönköping. Hägglund Vanja, Sandhem. Johansson Jessica, Tenhult. Khodadadi Mohammad, Habo. Larsson Daniella, Huskvarna. Mikailova Hamis, Huskvarna. Nordström Nova, Jönköping. Olsson Sofia, Huskvarna. Omeyrat Hanna, Jönköping. Qayas Ali Abo, Nässjö. Tolf Emily, Visingsö. Wennerholm Meliza, Aneby.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abdi Faiza, Månsarp. Al-Khafaji Aea, Jönköping. Axelsson Jolene, Bottnaryd. Bahko Sara, Jönköping. Björnell Ebba, Habo. Ek Elsa, Bankeryd. Jägerholm Whilma, Jönköping. Nordstedt Alicia, Gränna. Nätynki Matilda, Huskvarna. Telander Linn, Jönköping. Östhed Cajsa, Vaggeryd.

Vård- och omsorgsprogrammet

Chimklang Kunlada, Mullsjö. Gau Elin, Huskvarna. Gunnarsson Frida, Huskvarna. Gustafsson Oskar, Jönköping. Holmqvist Tuva, Jönköping. Husaini Morad, Mullsjö. Kainulainen Emma, Habo. Lancie Emilia, Mullsjö. Levin Liam, Huskvarna. Lindell Vilma, Jönköping. Melliander Elin, Bankeryd. M'Foutiga Maya, Tranås. Rolfart Julia, Mullsjö. Sandberg Louise, Mullsjö. Ta Tri Tung, Huskvarna. Törnroth Stina, Vaggeryd. Wallrin Matilde, Vadstena. Vikhed Lisa, Jönköping. Åkerstedt Louise, Lekeryd.

Praktiska

Bygg- och anläggningsprogrammet

Andersson Max, Habo. Berglund Wilma, Bottnaryd. Eriksson Kim, Jönköping. Gillisson Malin, Bottnaryd. Graeli Edmon, Månsarp. Hassan Muhiyadiin Mahamoud, Jönköping. Jensen Robin, Jönköping. Kursten Douglas, Vaggeryd. Mattlin Calle, Habo. Nilsson Filip, Taberg. Svensson Noa, Mullsjö. Svärd Rasmus, Habo. Turesson Kim, Jönköping.

Fordons- och transportprogrammet

Forsman Linus, Mullsjö. Jansson Alexander, Bankeryd. Lundin Henrik, Habo. Manni Hanna, Jönköping. Ruzicic Dejan, Jönköping.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Bygg- och anläggningsprogrammet

Halavac Emilio, Jönköping. Håkansson Lukas, Månsarp. Pedersen Moa, Jönköping. Öhman Kevin, Habo. Hoof Linus, Smålandsstenar.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Bygg- och anläggningsprogrammet

Cordic Marcus, Huskvarna. Fueasuphap Akkharin, Huskvarna. Johansson Sebastian, Huskvarna. Karlsson Marcus, Habo. Omer Mulue, Huskvarna.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Fordons- och transportprogrammet

Brunberg Victor, Bottnaryd. Grochowski Jakub, Vaggeryd. Karlsson Oliver, Jönköping. Moradi Abbas, Skillingaryd. Nazhand Mirabdul Hasib, Skillingaryd. Rashidi Ammar, Jönköping. Samils Ludwig, Hok. Teame Atobrhan, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Höglund Hampus, Jönköping. Narse Caroline Attra, Jönköping. Sandström Elin, Jönköping.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Gustafsson Hanna Maria, Jönköping. Kock Carin, Falköping. Mohamad Ali Hawa, Huskvarna. Velic Ajla, Jönköping.

Sandagymnasiet

Barn- och fritidsprogrammet

Afshar Zainab, Sandhem. Albertsson Pontus, Lekeryd. Alexandersson Moa, Bankeryd. Andersson Ebba, Jönköping. Andlin Lisa, Taberg. Axelsson Hampus, Jönköping. Azer Joyce, Huskvarna. Bråhn Alexander, Bottnaryd. Cedenloth Marcus, Bankeryd. Claesson Gideon, Taberg. Cortas Nathalie, Huskvarna. Edoian Mher, Jönköping. Ek Emil, Norrahammar. Emtlind Nathanael, Huskvarna. Georgis Kristina, Huskvarna. Gergess Amanda, Huskvarna. Hafström Sanna, Jönköping. Hammarnäs Jasmine, Jönköping. Hanna Mina, Huskvarna. Hansson Seliné, Huskvarna. Heidari Amir Ali, Jönköping. Holmgren Felix, Bankeryd. Horvath Othilia, Jönköping. Isaksson Emelie, Jönköping. Jajo Vilar, Jönköping. Karlsson Elin, Jönköping. Karlsson Joakim, Visingsö. Keryakous Johan, Jönköping. Klyver Albin, Taberg. Kourie Ninib, Huskvarna. Kvist Elin, Jönköping. Lindberg Hanna, Jönköping. Lindstrand Noah, Bankeryd. Ludeviks Johanna, Jönköping. Lönn Cornelia, Huskvarna. Magnusson Oskar, Gränna. Michalska Sandra, Jönköping. Odicho Silva, Huskvarna. Olsson Leo, Bankeryd. Pettersson Kevin, Tranås. Shamon Narin, Jönköping. Sobczyk Teodor, Jönköping. Soumy Maryroz, Huskvarna. Stenman Felicia, Bankeryd. Sunesson Maja, Jönköping. Söderström Alva, Tenhult. Thorvaldsen Jennifer, Jönköping. Vallin Moa, Jönköping. Wetter Alva, Visingsö. Väljemark Lydia, Norrahammar. Zomaya Sargon, Huskvarna.

Ekonomiprogrammet

Alebjer Emilia, Habo. Alnefelt Hugo, Danderyd. Altemimi Ali, Karlskrona. Andersson Carl, Lekeryd. Andersson Charlie, Eksjö. Andersson Marcus, Jönköping. Aoun Eden, Huskvarna. Arberg Anton, Tenhult. Arifovic Vedad, Ljungby. Arvidsson Sanna, Huskvarna. Awia Josef, Huskvarna. Azizsson Rebecka, Jönköping. Bengtsson Julia, Habo. Berg William, Aneby. Berglund Elin, Tenhult. Betkano Reta, Jönköping. Bexell Lina, Jönköping. Bexell Lukas, Tenhult. Blomqvist Mathilda, Habo. Cederqvist Axel, Habo. Claesson Oscar, Bankeryd. Diber Philip, Habo. Eberhardsson Ania, Nyköping. Ek Simon, Jönköping. Ekberg Joel, Huskvarna. Ekros Lo, Jönköping. Elias George, Huskvarna. Elmquist Anton, Jönköping. Engvall Charlie, Huskvarna. Eriksson Simon, Västervik. Fagervold Alexander, Jönköping. Fahlgren Marcus, Jönköping. Fallenius Nils, Djursholm. Forsman Isak, Solna. Friberg Ebba, Mullsjö. Goitom Anton, Jönköping. Gunnarsson Wilma, Jönköping. Gustafsson Hugo, Jönköping. Gustafsson Wilma, Gränna. Hanna Giovanni, Huskvarna. Hansson David, Jönköping. Heidenborn Jack, Jönköping. Helman Josefine, Jönköping. Holmstrand Helge, Vimmerby. Holmström Simon, Jönköping. Hondozi Edina, Jönköping. Houmaimes Emilia, Jönköping. Hovbäck Adam, Bankeryd. Hussein Seyran, Jönköping. Höglund Hillevi, Forserum. Hörling Emil, Tenhult. Ibrahim Stefan, Huskvarna. Isacson Isabell, Taberg. Iskandar Margherita, Jönköping. Jakobsson Klara, Jönköping. Jankovic Ella, Jönköping. Jansson Benjamin, Huskvarna. Jansson Moa, Huskvarna. Jelica Antonia, Nässjö. Johansson Max, Norrahammar. Johansson William, Jönköping. Joshi Neil, Taberg. Jönsson Lina, Huskvarna. Karlsson David, Bottnaryd. Karlsson Jennifer, Jönköping. Karlsson Linnéa, Gränna. Khalil Bakir Al-Issa Ibrahim, Jönköping. Klasson Filippa, Huskvarna. Knudsen Christoffer, Taberg. Knuthas Wille, Jönköping. Kuzma Corina, Huskvarna. Lager Anton, Taberg. Larsson Hannah, Norrahammar. Larsson Jonathan, Jönköping. Lidén Olivia, Jönköping. Lilljegren Douglas, Jönköping. Lundell Oscar, Tenhult. Melin Sebastian, Tidaholm. Milton Ida, Tenhult. Moln Ebba, Jönköping. Musawi Aya, Huskvarna. Myhrman Amanda, Huskvarna. Mårtensson Selma, Habo. Nejd Amanda, Habo. Nero Amanda, Jönköping. Nero Linus, Jönköping. Odicho Sargon, Huskvarna. Ohlander Hanna, Månsarp. Oltmans Vendela, Huskvarna. Omerovic Ago, Eksjö. Oxelqvist Noa, Tenhult. Persson Rasmus, Jönköping. Petersson Evelyn, Jönköping. Petersson Felicia, Habo. Petersson Rikard, Aneby. Petersson Wilma, Gränna. Robertsson Tilda, Nässjö. Rydström Stina, Jönköping. Rylander Sanna, Jönköping. Rylner Isac, Bankeryd. Schultzberg Ludvig, Bankeryd. Sidholm Elliot, Sollentuna. Sjöholm Aksel, Habo. Sohlberg Tilde, Bankeryd. Strandsäter Daniel, Jönköping. Strinnefors Leo, Jönköping. Sundberg Jonathan, Huskvarna. Svedén Johan, Jönköping. Sweeney Emily Marie, Jönköping. Svefors William, Jönköping. Söderberg Jennie, Vetlanda. Thorsson Emma, Jönköping. Thylén Fanny, Norrahammar. Tåqvist Emelie, Bankeryd. Wallinder Lukas, Habo. Wallqvist Linn, Jönköping. Widell Oliver, Aneby. Wikström Jonathan, Falun. Wilson Felix, Jönköping. Wittusen Michelle, Mullsjö. Vukusic William, Jönköping. Vågström Christoffer, Jönköping. Wärnbring Emilia, Habo. Yaco Johan, Tenhult.

Gymnasiesärskola Individuellt program

Ankarstrand Emma, Vaggeryd. Lindstedt Clara, Jönköping. Mohamed Abdullahi Abdi, Huskvarna. Nur Madina, Huskvarna. Omar Rose, Huskvarna. Sagefalk Julius, Huskvarna. Soumy Gerges, Huskvarna. Torebring Emil, Taberg. Zubic Aldin, Huskvarna.

Gymnasiesärskoleprogrammet för administration handel och varuhantering

Aitblal Eija, Norrahammar. Ram Mattias, Aneby. Sörensson Wilma, Jönköping. Uhnell Cassandra, Jönköping. Handels- och administrationsprogrammetAdolfsson Wilhelm, Huskvarna. Andersson Linn, Huskvarna. Bachstätter Maja, Huskvarna. Bellhammar Elliot, Huskvarna. Bertilsson Felisia, Jönköping. Blomgren Jacob, Norrahammar. Brobäck Simon, Jönköping. Carlsson Kim, Jönköping. Claesson Rasmus, Tenhult. Davidsson SimonHillerstorp. Edberg Nils, Jönköping. Enskär Hedvig, Jönköping. Falk Emma, Jönköping. Fernström Clara, Huskvarna. Forsander Ludvig, Huskvarna. Fransson Maja, Tenhult. Garic Julia, Huskvarna. Granander Hugo, Huskvarna. Göransson Adina, Tenhult. Göransson Izabella, Tenhult. Hanna Onail, Jönköping. Hedman Hampus, Habo. Hjalmarsson Meja, Jönköping. Hjalmarsson Tilde, Jönköping. Holmgren Thea, Huskvarna. Idris Glaidos Sham, Huskvarna. Jernestål Razmus, Huskvarna. Johansson Louise, Mullsjö. Karlsson Tim, Habo. Lindblad Emil, Taberg. Lindstrand Tim, Bankeryd. Lundberg Shelly Anna Thomsie, Jönköping. Malysjev Mark-Emil, Jönköping. Nilsson Johanna, Jönköping. Oltmans André, Jönköping. Palmberg Jesper, Bankeryd. Petersen Maja, Mullsjö. Petrovic Claudia, Jönköping. Rashid Bros, Jönköping. Rydholm Stina, Mullsjö. Seger Julia, Jönköping. Sjöberg Linus, Bankeryd. Sterninger Andreas, Mullsjö. Ström Albert, Tenhult. Svahn Petronella, Mullsjö. Thiabsakunchai Natthariya, Huskvarna. Toth Teodor, Jönköping. Udén Clara, Jönköping. Walfridsson Arwid, Taberg. Wallin Elin, Norrahammar. Yassin Abbas Al-Eissa Abdorida, Jönköping.

Introduktionsprogram Språkintroduktion

Ahmad Sipan, Jönköping. Esrarudin Alibek, Jönköping. Haidari Daniel, Huskvarna. Haidari Nasratullah, Norrahammar. Rezai Asef, Jönköping. Sahebi Mujtaba, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Barn- och fritidsprogrammet

Ajdaric Andjela, Jönköping. Alsendi Lina, Huskvarna. Engdahl Arwid, Habo. Fornander Alexander, Lekeryd. Hosseini Yasin, Jönköping. Kurtisi Sadmir, Jönköping. Lönn Tuva, Tenhult. Nuuri Nazanin, Habo. Saman Hadi San, Jönköping. Sandberg Elin, Jönköping. Younis Diana, Jönköping. Yousef Charbel, Huskvarna. Zeipel Adam, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Handels- och administrationsprogrammet

Abdo Melissa, Norrahammar. Abu Hassan Waseem, Huskvarna. Allenby Claudia, Sunhultsbrunn. Azemi Mergim, Jönköping. Bhatti Ehsan Aziz, Jönköping. Dancu Stefan, Jönköping. Edberg Ronja, Forserum. Hana Maryos Kamiran Yonan, Jönköping. Nichta Denisa, Huskvarna. Temelci Iskender, Jönköping. Törnqvist Tilde, Habo. Wesam Suleiman Emilia, Huskvarna.

Naturvetenskapsprogrammet

Al-Ghareeb Yani, Huskvarna. Almohammad Mahmoud, Jönköping. Bergqvist Klara, Jönköping. Bergstedt Olle, Sätila. Blomqvist Isak, Jönköping. Borgh Eira, Huskvarna. Callheim Edvin, Linköping. Danielsson Victoria Camille, Vårby. Ekholm Filippa, Huskvarna. Ekros Ida, Jönköping. Elgh Rebecca, Huskvarna. Enskär Elsa, Huskvarna. Fritz Olivia, Nässjö. Gabrielsson Alva, Huskvarna. Gavriilidou Styliani, Västervik. Gholami Javad, Jönköping. Gideskog Sara, Taberg. Gyllengren Ronja, Jönköping. Hamik Carol, Torshälla. Hanna Joud, Gränna. Hedin Carl, Eksjö. Hegmegi Oscar, Nässjö. Hoang Julia, Vaggeryd. Jansson Hilma, Gränna. Jestin Tilda, Jönköping. Johansson Albin, Lekeryd. Kandakji Marian, Huskvarna. Kjellberg Martin, Bottnaryd. Konradsson Linn, Jönköping. Käll Tilde, Gränna. Lager Hanna, Jönköping. Larsdotter Anna, Jönköping. Layth Khoder Mariam, Huskvarna. Lind Ebba, Jönköping. Lindman Ebba, Habo. Ljungberg Christopher, Jönköping. Malki Christian, Huskvarna. Nilsson Otto, Nässjö. Osman Ali, Jönköping. Perzynski Mikolaj, Jönköping. Rapp Arne, Jönköping. Ronnemo Joel, Bankeryd. Röklander Oliver, Huskvarna. Sjödell Alice, Huskvarna. Stenlund Elin, Jönköping. Strandler Ellen, Huskvarna. Tabbah Baraá, Jönköping. Thörnros Alice, Linköping. Toha Andy Lee, Habo. Toll Albin, Vetlanda. Wendel Alice, Huskvarna. Winslöf Märta, Huskvarna. Åkesson Ellen, Jönköping. Öhlund Emil, Huskvarna. Östklint Stina, Jönköping.

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abou Imad Vanessa, Huskvarna. Abrahamsson Hampus, Jönköping. Ahlgren Ida, Lekeryd. Aho Selina, Umeå. Aktander Marcus, Jönköping. Alawarde Sara, Huskvarna. Almberg Alicia, Habo. Andersson Anna, Huskvarna. Arberg Agnes, Tenhult. Axelsson Theo, Mjölby. Axelsson Viktor, Huskvarna. Bahhi Gusto, Jönköping. Bard Liam, Jönköping. Berger Amanda, Jönköping. Berggren Alex, Bankeryd. Berggren Emilia Klara Marie, Jönköping. Billengren Alex, Huskvarna. Blick Johan, Huskvarna. Brink Matilda, Habo. Chamoun Emmy, Huskvarna. Einemo Robin, Huskvarna. Eisenschmidt Molly, Tenhult. Eljas Venessa, Huskvarna. Eriksson Antonio, Jönköping. Eriksson Isabella, Bottnaryd. Eriksson Vera, Huskvarna. Grönhagen Jacob, Gustavsberg. Gustafsson Viktor, Bankeryd. Halldén Gustaf, Habo. Helgesson Ida, Borås. Hermansson Albin, Nässjö. Isaksson Hugo, Jönköping. Ishak Margaret, Huskvarna. Johansson Alva, Jönköping. Johansson Maja, Jönköping. Johansson Rasmus, Jönköping. Johansson Wilma, Jönköping. Josefsson Otto, Norrahammar. Jungåker Paula, Huskvarna. Kammenhed Elin, Jönköping. Karlsson Adam, Gränna. Karlsson Linnéa, Vaggeryd. Karlsson Wilma, Huskvarna. Laurin Jonas, Huskvarna. Lidé Reuben, Malmbäck. Lightfoot William Eros, Skövde. Lindberg Kristin, Västervik. Lindén Oskar, Huskvarna. Lindström Maja, Huskvarna. Lukic Toni, Motala. Lundell Lisa, Tenhult. Löfvenhamn Mea, Jönköping. Magnusson Clara, Huskvarna. Mehhou Hussein, Jönköping. Nasic Alma, Jönköping. Nemr Sameh, Huskvarna. Newton John, Bankeryd. Nilsson Jonathan, Nässjö. Nilsson Sebastian, Flen. Norberg Matilda, Norrahammar. Nyqvist Isabella, Huskvarna. Palmcrantz Ruben, Skillingaryd. Petrini Sebastian, Veby. Rehnqvist Stina, Huskvarna. Reihammar Sverre, Jönköping. Rundbäck Ellen, Huskvarna. Selent Andreas, Jönköping. Selsfors Fredrik, Norrahammar. Sjögren Gabriella, Taberg. Skogward Ebba-Lisa, Huskvarna. Strandberg Axel, Malmbäck. Strandberg Maja, Visingsö. Svensson Tilde, Visingsö. Tesfai Saron Hermela Jonna, Jönköping. Tesfazion Lwam, Jönköping. Tesfazion Mattias, Jönköping. Toll Julia, Jönköping. Törnqvist Ella, Jönköping. Wahlström Moa, Huskvarna. Vesterberg Alice, Jönköping. Wiberg Martin, Jönköping. Wik Elliot, Jönköping. Wik Enya, Jönköping. Wretling Klara, Huskvarna. Yared Nathalie, Jönköping. Ärleskog Herman, Oskarshamn. Östberg Melker, Eksjö.

Tenhults Naturbruksgymnasium

Gymnasiesärskoleprogrammet för skog mark och djur

Berggren Matilda, Jönköping. Croneheim Robin, Huskvarna. Jansson Claudia, Lekeryd. Jägsander Hugo, Eksjö. Kristoffersen Lukas, Svenljunga. Ljungdahl Emil, Jönköping. Lusha Elvin, Huskvarna. Mikaelsdotter Olivia, Nässjö.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Naturbruksprogrammet

Bjerstedt Lina, Månsarp. Björklund Hugo, Huskvarna. Hammarstedt Ellinor, Jönköping. Hirsch Annika, Vetlanda. Lager Agnes, Habo. Lantz Ninnie, Huskvarna. Lilja Kajsa, Månsarp. Sterner Sara, Jönköping. Sveningsson Samuel, Forserum. Svensk Alice, Habo.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Naturbruksprogrammet

Almsgård Julia, Hok. Björk Philip, Anneberg. Björlin Jesper, Landsbro. Dienus Ida Svenja, Gränna. Dohrnér Emilia, Skillingaryd. Ek Hampus, Huskvarna. Forsberg Linnea, Aneby. Gustafsson Pontus, Vetlanda. Hollensted Rasmus, Sandsjöfors. Hulting Josephine, Korsberga. Håkansson Thea, Huskvarna. Johansson Caroline, Tenhult. Lundberg Ida, Tenhult. Mohamud Dakir Ali, Bodafors. Petersson Claudia, Gnosjö. Qvist Alice, Habo. Törngren Linn, Eksjö. Örnestål Patricia, Bodafors. Östemar Engla, Huskvarna.

Naturbruksprogrammet Djur

Ahlbom Ronja, Huskvarna. Ahlmér Anna, Mullsjö. Alfheim Linnea, Landsbro. Andersson Ebba, Eksjö. Bengtsson Michelle, Bankeryd. Bousette Elin, Jönköping. Edenvärn Hugo, Lammhult. Ferm Johanna, Jönköping. Frederiksen Moa, Vaggeryd. Fridh Rebecka, Huskvarna. Gustafsson Lovis, Aneby. Heljemo Amelia, Jönköping. Johansson Albin, Sommen. Johansson Astrid, Åseda. Johansson Emma, Lekeryd. Jonsson Linnea, Lekeryd. Karlsson Gabriella, Habo. Karlsson Nathalie, Huskvarna. Karlsson Roberto, Jönköping. Kempe Tuva, Jönköping. Kjellerstedt Jasmine, Norrahammar. Lind Olivia, Habo. Molin Melinda, Vaggeryd. Parkkila Nell, Norrahammar. Persson Ida, Mullsjö. Pålsson Hanna, Solberga. Runesson Ella, Jönköping. Ryberg Nellie, Rörö. Ström Märtha, Månsarp. Svärd Emmy, Bodafors. Thorstensen Ada, Visingsö. Vallesjö Kajsa, Gnosjö. von Lonski Sarah, Järnforsen.

Naturbruksprogrammet Lantbruk

Berglund Ebba, Visingsö. Franzon Oliver, Grästorp. Gustafsson Vilma, Vetlanda. Hellström Felicia, Lekeryd. Hultman Helge, Huskvarna. Johansson Axel, Taberg. Stenvall Emma, Lekeryd. Themar John, Eksjö.

Naturbruksprogrammet Trädgård

Varga Sandor Daniel, Eksjö.

Vettergymnasiet

Barn- och fritidsprogrammet

Bascelija Sabina, Gislaved. Elgstrand Melinda, Nässjö. Erkinantti Marja, Falköping. Gustafsson Anton, Huskvarna. Helgesson Wilma, Norrahammar. Knipbo Alva, Tidaholm. Närstrand Amanda, Sandhem. Rignell Elsa, Habo.

El- och energiprogrammet

Akho Alexander, Huskvarna. Al Jaboori Karrar, Vaggeryd. Ali Mohamed Mohamud, Nässjö. Alisson Haider, Jönköping. Al-Shamary Hussain, Jönköping. Bäckström Jens, Tranås. Ekelund Jonathan, Västra Frölunda. Friberg Jesper, Jönköping. Laihinen Christian, Göteborg. Lazar Daniel, Jönköping. Lundell Oscar, Gränna. Skogsberg Oskar, Jönköping. Uhr Rasmus, Jönköping.

Introduktionsprogram Individuellt alternativ

Karlsson Sebastian, Norrahammar.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot Barn- och fritidsprogrammet

Nyström Sophia, Jönköping.

Introduktionsprogram Programinriktat individuellt val mot El- och energiprogrammet

Eriksson Joakim, Jönköping. Eriksson Mathias, Jönköping. Pettersson Theo, Taberg. Rudenstam Elias, Huskvarna.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot Barn- och fritidsprogrammet

Härkönen Wilma, Jönköping. Lust Julia, Norrahammar. Nersäter Nicole, Bottnaryd. Wallin Amanda, Jönköping.

Introduktionsprogram Yrkesintroduktion mot El- och energiprogrammet

Al-Bazi Benel Moaiad Fuad, Jönköping. Ingelström Jonathan, Jönköping. Nilsson Isac, Skillingaryd.